Показване на 1 до 15 от 80

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да се включа и аз.В момента зълва ми го шие този.Наистина е много красив,но е огромен и много сложен.Много единични бодове,много нещо!!!
    Мисля,че няма схема на друга фирма.Но да ти дам един съвет.Тя шие от схеми от този сайт,но те не са сканирани,а са снимки.За да се вижда добре се наложи да ги вади на формат А3 и да се обработят малко с фотошоп.Струваше и около 16-18 лв. не помня точно.За това ми се струва,че е по-добре да си купиш схемата от сайта на Леврон,там е 13лв. с доставката още малко и става горе-долу същото,но поне ще ти е четливо.И пак казвам,доста е голям и е МНОГО сложен.Аз също шия нещо на Леврон и съм смаяна от единичните и разпръснатите бодове и това много ме затруднява.Става уникално красиво,но ако си нова в гобленарството,по-добре отложи този гоблен за по-късен етап.Успех!

  2. #2

    Подразбиране

    не съм много от новите в гобленарството имам към 5-6 гоблена ,но имам дълги периоди на прекъсване иииии може би ще го поотложа за по нататъшни години поне да съм свободна и с още натрупани годинки...още съм млада
    а между другото какво е това единични бодове......

  3. #3

    Подразбиране

    Аз имам над 100 ушити гоблена и в момента шия Леврон http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6845

    Става много красиво , но това са гоблени за хора със здрава нервна система , много единични бодчета и мноооого бавно става

  4. #4

    Подразбиране

    Да се включа и аз по темата . В момента шия точно този гоблен / Ангелче и коте /. Ушила съм половината за около 9 месеца. Вярно е, че има много единични бодове, но има и участъци които се шият лесно. Важното в случая е, че това което се получава като резултат,на мен лично много ми харесва. Имам още един ушит гоблен на Леврон, по-малък е от този, но като изпълнение ми се видя по-труден. Също се получи много красив.
    http://gobelins.dir.bg/_files/t5_1303442.jpg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •