Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 80

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Ами ето моя резултат, след много мъки, но си заслужаваше наистина както сами виждате... Аз много си го харесвам!
    Гобленът е прекрасен!БРАВОАз не съм шила на Леврон. Искам да знам само на каква панама се шият? А и цялата ти колекция е много разнообразна и красива!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    mirastiv,поздравления!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Честито , голяма красота!
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  5. #5

    Подразбиране

    много красив, с здраве да му се радваш и краси домът ти
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря на всички! Това ми е първото "голямо" постижение в гобленарството и наистина се гордея с него. И е много приятно като го споделиш с хора, които ценят този труд...

  7. #7

    Cool

    Ето един готов гоблен на Леврон.Маргаритки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Браво! Страхотен е! Поздравления, толкова са истински! Ново доказателство, за това колко си заслужава Леврон!

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления ца Маргаритките!!! Че и много бързо си го ушила - аплодисменти :-)

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viliyana Виж мнение
    Поздравления ца Маргаритките!!! Че и много бързо си го ушила - аплодисменти :-)
    Mnogo se radvam che vi haresva,tova e vtori goblen za men i sam iznenadana ot sebe si.Edna godina tochno,a sled oshte edna shte vi pokaja "ALENI MAKOVE" pak na Levron.

  12. #12

    Подразбиране

    Много красиви маргаритки

  13. #13

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Браво и от мен и за маргаритките и за започнатата къщичкаИ на двете успех на пред

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Браво.Чудесни са маргаритките.В самото начало на тази фирма бях приятно разочарована но сега и аз съм започнала един Къща сред гората но съм съвсем в началото.Но за сега върви много добре.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •