Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 80
  1. #31

    Подразбиране

    [QUOTE=Val4e;429381]Според мен трябва да има тема във форума за несполучливи гоблени на различните фирми. А за леврон ето един такъв -част от нощното къпане.
    [/QUO
    Знаейки,че съм попадала на такава тема се разтършувах и я открих
    http://www.goblenite.org/showthread....D%E8%FF&page=6
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #32

    Подразбиране

    момичета ще ми простите невежеството, но на каква панама се шие и с какъв бод ( имам предвид гоблените на Леврон)

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Maria Hristova Виж мнение
    момичета ще ми простите невежеството, но на каква панама се шие и с какъв бод ( имам предвид гоблените на Леврон)
    на обикновена българска панама с гобленов бод.

  4. #34

    Подразбиране

    Здравейте, и аз да се изкажа за гоблените на Леврон. Гледам ги от години и накрая се престраших и за един рожден ден си купих Тропически залез(един от големите и доста трудни). Започнах с голямо желание, но тези единични бодчета ми късат нервите. Имам ушити над 20 гоблена и повечето са 1:1, но тези са ужас. Ушила съм около 1/5 и в момента съм го зарязала(незнам до кога). Иначе няма спор - става 1:1 с картинката, просто трябват железни нерви.

  5. #35

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    Аз съм си харесала "Диви коне" на Леврон.Някой шил ли го е?Имате ли някакви впечатления?

  6. #36

    Подразбиране

    Аз от около месец много съм се надъхала на този http://e-levron.com/index.php?lang=b...tore/t235/t302 Розово настроени.Но сег акато чета че може да има и несполучливи модели започнах да се двуомя.
    Редактирано от albenka : 31.07.2011 в 00:56.

  7. #37

    Подразбиране

    Здравейте, моля за съвет от вас . Имам оригиналната схема на Леврон на Дивите лебеди и имам и в РМ. Аз лично предпочитам в РМ, тъй като там знаците не си приличат толкова, колкото в оригиналната схема. Но се колебая да не би при самия пренабор, ако почна по него да не излезе сполучлив както по оригиналната схема. Цветовете са същите номера и се чудя какво да правя и за това реших да ви попитам и вас, тъй като вие сте по-навътре в нещата от мен. Благодаря ви предварително

  8. #38

    Подразбиране levron

    Здравейте и от мен,
    на този линк може да видите някои от ушитите гоблени на Леврон.

    http://gobelins.dir.bg/_wm/gallery/?...bb66a54495cf98

  9. #39

    Подразбиране

    Здравейте момичета , интересува ме гоблен Армада на Леврон..някоя от вас шила ли го е ? Отзиви ?

  10. #40

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Аз също в момента шия гоблен на "Леврон" и е комплектован от тях, наистина е доста трудничък, а съм все още на фона. А за онова нещо по горе "Нощното къпане" със сигурност не е комплектован от тях, така че не очаквайте нещо чудато след като сте си купили само една схема за 16 лв. Вижте на каква панама е шила жената, тя като рибарска мрежа, а и конците кой знае как е подбрала. Моята "Кошница с рози" изобщо не изглежда така, когато напредна малко, непременно ще постна снимка да видите как се получава...

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от magdalenaD Виж мнение
    Здравейте и от мен!
    Аз също в момента шия гоблен на "Леврон" и е комплектован от тях, наистина е доста трудничък, а съм все още на фона. А за онова нещо по горе "Нощното къпане" със сигурност не е комплектован от тях, така че не очаквайте нещо чудато след като сте си купили само една схема за 16 лв. Вижте на каква панама е шила жената, тя като рибарска мрежа, а и конците кой знае как е подбрала. Моята "Кошница с рози" изобщо не изглежда така, когато напредна малко, непременно ще постна снимка да видите как се получава...
    Не е рибарска мрежа, а румънска панама. И е даже по-ситна от нашата и би трябвало да изглежда и по-нежно. И какво като не е тяхна комплектовка, нали има номерата на конците и схемата. Дали ще си купиш ти конците или те ще ти ги сложат е същото. А и аз съм шила и виждала техни гоблени отблизо. Но не ми се спори, който иска да си ги шие. Според мен шиенето трябва да ти доставя удоволствие , а не мъка.

  12. #42

    Подразбиране

    Нито желая да споря нито нищо, просто си казвам мнението. Но от всичките коментари разбирам че тук явно има някаква лична вражда срещу Леврон, която не разбирам много. И разбира се че красивите гоблени са радост за шиене, колкото и да са трудни. Просто има хора които предпочитат трудни и много красиви гоблени и други които обичат по елементарни и..... не толкова оригинални гоблени...
    Лек ден...

  13. #43

    Подразбиране

    Аз лично нямам нищо против Леврон, наистина са много коректни като фирма. И на мен много ми харесват картинките на гоблените им, но само толкова. И аз обичам красивите гоблени и мога да твърдя, че има много хубави гоблени без да са такава мъка за шиене. А най-вече не искам да се лъжат тези, които тепърва прохождат в гобленарството, защото ако на мен ми беше първи гоблена на леврон можеше и да ме откаже. С това приключвам и повече няма да коментирам по темата.

  14. #44

    Подразбиране

    Аз също мисля, че мненията и коментарите за гоблените Леврон ще са от полза за начинаещите.
    Аз също съм си поръчала и в момента довършвам "Трио" от фирма леврон. За мое голамо съжаление, обаче беше преди да съм открила този форум. Ако бях прочела мнения, че са толкова трудни и имат толкова единични бодчета, сериозно бих се замислила дали да го започвам, след като момичетата от форума показват и шият много други красиви гоблени.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Да,така е! Вече съм и свикнала и считам единични бодове за нещо необходимо. какви разработки и да вземем/ГК,Наед,CSC и др;//,задължително има такива. И Солария влиза в това число. А какъв резултат? Красота!!!!!! И Леврон,не исключение! Затова всеки трябва да прицени,какво иска да шие и дали е готов за труден процес!

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •