Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 80
  1. #61

    Подразбиране

    много красив, с здраве да му се радваш и краси домът ти
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  2. #62

    Подразбиране

    Благодаря на всички! Това ми е първото "голямо" постижение в гобленарството и наистина се гордея с него. И е много приятно като го споделиш с хора, които ценят този труд...

  3. #63

    Cool

    Ето един готов гоблен на Леврон.Маргаритки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

    Подразбиране

    Браво! Страхотен е! Поздравления, толкова са истински! Ново доказателство, за това колко си заслужава Леврон!

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    Поздравления ца Маргаритките!!! Че и много бързо си го ушила - аплодисменти :-)

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Браво.Чудесни са маргаритките.В самото начало на тази фирма бях приятно разочарована но сега и аз съм започнала един Къща сред гората но съм съвсем в началото.Но за сега върви много добре.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #69

    Подразбиране

    Е, аз тази къща съм си я харесала, но сега ще видя първо как ти се получава

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viliyana Виж мнение
    Поздравления ца Маргаритките!!! Че и много бързо си го ушила - аплодисменти :-)
    Mnogo se radvam che vi haresva,tova e vtori goblen za men i sam iznenadana ot sebe si.Edna godina tochno,a sled oshte edna shte vi pokaja "ALENI MAKOVE" pak na Levron.

  11. #71

    Подразбиране

    Много красиви маргаритки

  12. #72

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Браво и от мен и за маргаритките и за започнатата къщичкаИ на двете успех на пред

  13. #73

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Ами ето моя резултат, след много мъки, но си заслужаваше наистина както сами виждате... Аз много си го харесвам!
    Гобленът е прекрасен!БРАВОАз не съм шила на Леврон. Искам да знам само на каква панама се шият? А и цялата ти колекция е много разнообразна и красива!

  14. #74

    Подразбиране

    dori4a, на 22 каунт се шият. Благодаря ти за похвалите

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз шия един гоблен на ,,Леврон''и съм много доволна.Труднички са , защото са 1;1 , но са много реалистични.Гоблена се казва ,,Нощния ангел''

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •