Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
Известно време работих с един тибетски лекар, който казваше, че проблемите с кожата обикновено тръгват от черния дроб, който не си върши работата добре и не пречиства кръвта. В резултат разни работи избиват по кожата, венците и други разни места. Не знам какъв е случая при теб, но той даваше следните препоръки за хранене:
- по-малко свинско месо и животински мазнини;
- по-малко кисело, туршии и консервирани храни изобщо. Ако искаш да сложиш нещо кисело на салата примерно, за предпочитане е изцеден лимон пред оцет или готов лимонов кок от магазина;
- сутрин на гладно - 1 чаша преварена вода, поизстинала колкото търпиш, с една ч.л. мед;
- вечерята да е лесна за разтваряне в стомаха, без много месо и мазнини, по-малко сурови зеленчуци;
- след обяда и след вечерята - пак преварена, топла вода, без мед.
Това е най-общо. Едва ли пъпките ще изчезнат само с тези неща, но едно по-добро храносмилане никога не е излишно
Ами чесно казано не искам да пробвам да този метод,защото знам какъв ще е резултата- никакъв.Просто много рецепти съм пробвала и маски за лице и ефекта е никакъв.Все повече и повече акнето излиза с маските за лице.