Показване на 1 до 15 от 31

Hybrid View

  1. #1
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Известно време работих с един тибетски лекар, който казваше, че проблемите с кожата обикновено тръгват от черния дроб, който не си върши работата добре и не пречиства кръвта. В резултат разни работи избиват по кожата, венците и други разни места. Не знам какъв е случая при теб, но той даваше следните препоръки за хранене:
    - по-малко свинско месо и животински мазнини;
    - по-малко кисело, туршии и консервирани храни изобщо. Ако искаш да сложиш нещо кисело на салата примерно, за предпочитане е изцеден лимон пред оцет или готов лимонов кок от магазина;
    - сутрин на гладно - 1 чаша преварена вода, поизстинала колкото търпиш, с една ч.л. мед;
    - вечерята да е лесна за разтваряне в стомаха, без много месо и мазнини, по-малко сурови зеленчуци;
    - след обяда и след вечерята - пак преварена, топла вода, без мед.
    Това е най-общо. Едва ли пъпките ще изчезнат само с тези неща, но едно по-добро храносмилане никога не е излишно
    Ами чесно казано не искам да пробвам да този метод,защото знам какъв ще е резултата- никакъв.Просто много рецепти съм пробвала и маски за лице и ефекта е никакъв.Все повече и повече акнето излиза с маските за лице.

  2. #2

    Подразбиране

    Според мен лечението би трябвало да се проведе вътрешно външно.Едва ли само с мазане ще се реши проблемът

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Според мен лечението би трябвало да се проведе вътрешно външно.Едва ли само с мазане ще се реши проблемът
    Със сигурност е вътрешен проблемът, но трябва да се комбинират дветре лечения, за да не останат белези
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •