Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Според мен лечението би трябвало да се проведе вътрешно външно.Едва ли само с мазане ще се реши проблемът
    Със сигурност е вътрешен проблемът, но трябва да се комбинират дветре лечения, за да не останат белези
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

  3. #18
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз мисля,че проблема не е вътрешен защото от 1 месес пъпките изчезнаха е тук-там се появява по някоя,но е много по добре от преди.Започнах да използвам нощен и дневен крем за лице на еvon и ми помага.

  4. #19

  5. #20
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ами нищо не ми се появяват пъпките вече.

  6. #21

    Подразбиране

    Е, радвам се, че си се отървала

  7. #22
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Да и аз много се радвам,че изчезна този проблем.

  8. #23

    Подразбиране

    Синът ми имаше същия проблем и след като направихме консултация с лекар-дерматолог установи, че има нарушен липиден баланс. Изписа му Roaccutane 20mg, който се приема 3месеца - но ефект никакъв. Направо съм отчаяна - най-ефикасното лекарство не му помогна.

  9. #24

    Подразбиране

    е, щом вече всичко е наред, това е много добре, явно е бил козметичен проблема.

    Doria, има ли равитие по вашия въпрос? Изследвали ли сте хормоните?
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

  10. #25
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Да козметичен е бил проблема.Аз бях си правила изледвания,но нямаше никакъв проблем.
    Doria трябва да направите едно изледване да се види дали има някакъв проблем.
    Редактирано от Verche_98 : 18.12.2011 в 09:46.

  11. #26

    Подразбиране

    Аз сега си взех един сапун, който бил точно против акне, много ми го препоръчаха, дано да действа! От известно време почнаха да ми излизат пъпки по гърба и няма отърване от тях!!

  12. #27
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Пробвай го този сапун против пъпки, и ако може би ли ми казала дали действа. Моя крем от еvon е много добър, ако искаш ми пиши на лични да ти обясня.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Sisitoo Виж мнение
    Аз сега си взех един сапун, който бил точно против акне, много ми го препоръчаха, дано да действа! От известно време почнаха да ми излизат пъпки по гърба и няма отърване от тях!!
    Дали ще е удобно да споделиш името на този сапун и от аптека ли се купува,Моля те,

  14. #29

    Подразбиране rozova maska

    Momi4eta a nyakoy 4uval li e za rozavata maska i dali moje da se hameri po magazinite. Maskata obelvala i obnovyavala kojata . Ne ostavali nito pıpki nito beleziMaskata ako ne se lıza se kazva PBM pink beauty mask.

  15. #30
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sheni Виж мнение
    Momi4eta a nyakoy 4uval li e za rozavata maska i dali moje da se hameri po magazinite. Maskata obelvala i obnovyavala kojata . Ne ostavali nito pıpki nito beleziMaskata ako ne se lıza se kazva PBM pink beauty mask.
    Всички видове маски съм пробвала,даже и розовата маска,но при мен не действа. При други може да е подействала,но при мен не.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •