Страница 10 от 35 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 513
  1. #136

    Подразбиране

    А така гледам и май сме изтрити от списъка. Какво става.Заявление ли трябва да си подаваме?

  2. #137

    Подразбиране

    Не ви трябва разрешение от никого.Ако забелязвате и останалите от ВТ група ги няма.Влючвам и себе си в това число.
    Не си правете прибързани изводи.
    Записала съм всички, които сме се събирали на срещите.
    Гери, Надя, Лили, Мими и т.н. Всички са предвидени за участие в срещата, без специална заявка.
    А дали ще дойдете си зависи от вас.

  3. #138

    Подразбиране

    Ох, камък ми падна от сърце!Абе гледам аз, че няма списък с домакини, и реших, че сте се уплашили от моите желания да се мятам по файтони!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #139

    Подразбиране

    Я слагайте списъка с домакините, да сме на ясно, че ще ни посрещнете все пак
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #140

    Подразбиране

    Ще бъдете посрещнати, не се притеснявайте.Само елате.

  6. #141

    Подразбиране

    РЕПЛИКАТА МИ БЕШЕ НАСОЧЕНА КЪМ МАЛЕКС И СВЕТЛА ПЕРТОВА.

  7. #142

    Подразбиране

    Силвия, до сега се сдържах, но повече не мога. Май имаш големи проблеми с общуването? След такова дъжание от твоя страна част от групата от В. Търново е в недоумение как да постъпи - да идва ли на среща, да не идва ли, записани ли са хората, отписани ли са, нарочно ли трябва да си пускат заявки или случайно? Не усещаш ли, че започна да прекаляваш или си притеснана, че някоя от нас ще се изпише се организаторка? Не се тревожи, цяла България разбра, че ти организираш срещата. Няма да те засенчим. И с твоето, и без твоето одобрение, който е решил и има приятели от форума ще дойде да се види с тях.

  8. #143

    Подразбиране

    Силвия!
    Айде де, направи приятно на момичета.
    Напиши списъ с домакини, списък с гостите, списък с всички хора от категория "+1" - по имената, за да бъдат сигурни че ги чакат.
    Напиши списък кой с какво кафе пие - с захар или без - за для видят, че всичко обмисляно.
    Отделен списък с хора - кои ядат месо, а кои не ядат - за для знаеме къде седнеме.
    Списък с пушачи или не
    Списък - кой пие. а кой не. А для всички станат още понаясно списък кой какво ще пие.

    А докато ти пишеш - момичета ще ти помагат - ще правят подаръци за гостите (нали аз не отворях топла вода, че всички бъдат подготвени с почерпка)


    п.с. мен ако обичаш в списък с кафе с захар и мляко, с месо, цигари и алкохол...и мъжете естествено

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    РЕПЛИКАТА МИ БЕШЕ НАСОЧЕНА КЪМ МАЛЕКС И СВЕТЛА ПЕРТОВА.
    Ехоооо!Силвето е с особено отношение към мен, щото в София спахме в една стая!
    Силве, сложи тоя списък с домакините, че като се кача на капрата, ще ви проверявам поименно!
    Искам да видя всички в добро настроение!Ще видите, няма да усетите как ще мине.
    Преди да тръгна - ще ям ориз, не искам да пропусна нищо тоя път.На миналата среща имало някакви зарове... Душкова пяла - Душкова - искам серенада пред стаята - полага ми се!Само дето Дорис приспа братята... ама maleks-ов е заложил едно бяло грозде...
    П.С. - сега видях поста на Оля, преди моя.
    Ям и пия всичко, съпричастна с пушачи, не ме карайте да пея, че великотърновци ще се замятат да се давят в Янтра, кафе - дълго, с малко захар.
    Редактирано от maleks : 13.09.2011 в 17:04.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #145

    Подразбиране

    Момичета, съвсем добронамерено ви казвам , не разваляйте чудесната атмосфера, която беше до сега около подготовката на нац. среща. Не издребнявайте! Който не може да помогне в организацията , поне да не пречи. Повече от ясно е, че при такава организация има доста напрежение и понякога то избива в неочаквана посока. Проявявайте повече толерантност и правете компромиси. Ако имате вътрешни спорове, а това е неминуему, решавайте си ги вътре в групата, не ги правете достояние на целия форум. Срещата така или иначе ще се състои и няма как да е обратното, след като остава толкова малко време, а желанието и нетърпението ни расте с всеки ден, но всички тези дребни заяждания се отразяват и на всички нас. Помислете за това и проявете благородство. Иначе ще уплашите , ако някой е решил да домакинства за следващата среща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #146

    Подразбиране

    Интересно...а Дорис има други братове?
    Защото нещо ми голем техен градус))))

    Братя Немиров и Смирнов не предлагайте))))

    Съгласна съм на сестричка Мартини и Мастика

    Силвия - направи списък за братя и сестри - кой какво има, там и записват се

  12. #147

    Подразбиране

    Гери, Надя, Лили - няма защо да се сърдите. Домакините са в отделен списък и са всички, защо да пълним темата с още неща... Тъй като аз ще правя окончателния списък, предварително в темата ще го пусна, за да го погледнат всички и да се види няма ли изпуснат някой. Не смятам това, че не сме писали домакините за нещо за което да се сърдите. Виждат, че има още записали се. До срещата има още време. Може би трябва да поставим краен срок до края на септември за записване, за да не се претупат нещата в последния момент.

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение
    Интересно...а Дорис има други братове?
    Защото нещо ми голем техен градус))))

    Братя Немиров и Смирнов не предлагайте))))

    Съгласна съм на сестричка Мартини и Мастика

    Силвия - направи списък за братя и сестри - кой какво има, там и записват се
    Пу-пу,аз ще взема една Кремльовка,може пък и да успея най-накрая да я науча тая водка

  14. #149

    Подразбиране

    Кво да я уча? Всичко изучено до теб, а нашата работа само я пия
    Аз ще ти науча пия като "русские" Така че казвай чао на черен дроб

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Обичам водка,обичам джин....кафе без захар и много кофеин.....
    ♥♥♥♥♥♥♥

Страница 10 от 35 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •