Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 513
  1. #301

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение


    Плаката е чудесен! Казва всичко , без думи!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #302

    Подразбиране

    Възхитителни , очарователни, подстрекаващо,заразяващо, очакване за срещата.Чудесни сте

  3. #303

    Подразбиране

    След днешния натоварен ден, сега си пуснах клипчето на Малекс, ииии че отпускащо! Страхотем монтаж, и наистина вдига настроението! И градуса... И вече май се сетих кои са приятелите на ДОРИС.... Бавно загрявам, ама пак навреме!
    Относно плаката - Майсторска работа! Мамануши се е справила на ниво!

  4. #304

    Подразбиране

    Страхотно настроение цари тук!Завиждам ви-благородно, разбира се!

  5. #305

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (48.6 KB, 6 показвания)
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #306

    Подразбиране

    Къде ли ще е следващата, V -а Национална среща....
    Редактирано от maleks : 05.10.2011 в 08:58.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #307

    Подразбиране

    Страхотно клипче за настроение.Плакат прекрасен.А какви ли ще бъдат изненадитеЕ то не остана време,скоро ще разберем.

  8. #308

    Подразбиране

    Изненадите предстоят.Надяваме се да останете доволни.

  9. #309

    Подразбиране

    Дами, с огромно прискърбие се налага да съобщя, че няма да мога да присъствам на срещата. Сърцето ми ридае, но.......
    това е! Както съм писала и друг път-част съм от една танцова формация и една от нашите дами има нужда от нашите танци в края на седмицата. Не мога да се разделя на две. Просто.....без думи!
    На въпроса-"Къде е следващата среща?"- отговорно Ви каня да бъде във Видин-имаме повече от необходимите дадености, както и ресурса да Ви посрещнем от сърце.Колкото и да не пишем като група бих искала да Ви уверя, че ще останете много приятно изненадани. На срещата ще има видинлийка и ще се надявам да й връчите щафетата на нея...
    Пожелавам Ви всички невероятни емоции в пъти повече и ще следя внимателно всичко, което ще преживеете без мен тази година! Много обич и целувки Ви пращам и страдам!!!

  10. #310

    Подразбиране

    Ама, не знам как други, но мен нещо не учудва това

    От този човек аз вече всичко могам да очаква, не сериозни хора има между нас, много несериозни....

  11. #311

  12. #312

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, с огромно прискърбие се налага да съобщя, че няма да мога да присъствам на срещата. Сърцето ми ридае, но.......
    това е! Както съм писала и друг път-част съм от една танцова формация и една от нашите дами има нужда от нашите танци в края на седмицата. Не мога да се разделя на две. Просто.....без думи!
    На въпроса-"Къде е следващата среща?"- отговорно Ви каня да бъде във Видин-имаме повече от необходимите дадености, както и ресурса да Ви посрещнем от сърце.Колкото и да не пишем като група бих искала да Ви уверя, че ще останете много приятно изненадани. На срещата ще има видинлийка и ще се надявам да й връчите щафетата на нея...
    Пожелавам Ви всички невероятни емоции в пъти повече и ще следя внимателно всичко, което ще преживеете без мен тази година! Много обич и целувки Ви пращам и страдам!!!
    Много крайно изказване,Оля,ако визираш Скорпиончето.На всеки нещата могат да се провалят в последния момент,дори и отдавна да са планирани.Аз също все още се колебая дали ще дойда.Ако в петък си натоваря камионите със стока и продам може и да дойда.В предизборната кампания също участвам като кандидат за общински съветник.А изненади винаги е имало и ще има.Може да не е от мен,може и от всеки да е.И на мен ми се иска да видя две жени,мои приятелки,които едва ли ще имам възможност да видя друг път освен на срещата,но да видим какво ще стане.Неуместно е да съдиш хора,които не познаваш лично.Погледни списъка!Тези,които се записаха първи вече се отписват.

  13. #313

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, с огромно прискърбие се налага да съобщя, че няма да мога да присъствам на срещата. Сърцето ми ридае, но.......
    това е! Както съм писала и друг път-част съм от една танцова формация и една от нашите дами има нужда от нашите танци в края на седмицата. Не мога да се разделя на две. Просто.....без думи!
    На въпроса-"Къде е следващата среща?"- отговорно Ви каня да бъде във Видин-имаме повече от необходимите дадености, както и ресурса да Ви посрещнем от сърце.Колкото и да не пишем като група бих искала да Ви уверя, че ще останете много приятно изненадани. На срещата ще има видинлийка и ще се надявам да й връчите щафетата на нея...
    Пожелавам Ви всички невероятни емоции в пъти повече и ще следя внимателно всичко, което ще преживеете без мен тази година! Много обич и целувки Ви пращам и страдам!!!
    Диди много ще се радвам да поема щафетата за 2012 г. но ще е много несправедливо от моя страна , от другият месец напускам Видин , прехвърлят ми длъжнастта в Сф. и не мога да си позволя да остана без работа , което значи , че не мога да бъда полезна по време на организацията като домакин догодина .
    Съжалявам ,че няма да си в Търново

  14. #314

    Подразбиране

    Дами, благодаря Ви, че ме разбирате! Тези, които са били поне на една среща със сигурност от все сърце ми съчувстват, но се налага понякога да се лишаваме от едно удоволствие за сметка на дадена подкрепа за друг! Групата ни е много малка.Едната дама има проблем с коляното и ако аз не отида просто няма да има участие..съжалявам, че оспамихме темата.
    Роси, не съжалявай, че отиваш на друга работа! Видин е място, където всеки се връща! Днес говорих с Навара-няма никакъв проблем наистина следващата година да бъдем домакини, ти ще дойдеш като гост-домакин. Сериозно-този въпрос съм обсъдила и с отговорни служби в нашата община-имаме пълната подкрепа+Баба Вида като фон на каквото си пожелаем...Има други жени, които са от тук и също са гобленарки-те ми засвидетелстваха бъдеща подкрепа. Роси, просто вземи щафетата!
    Много ще ми липсвате!

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Хайде да се съсредоточим на срещата 2011 година? Дано всички , които искат да могат да дойдат, желая на всички да Ви се осъществяват плановете! Аз също стискам палци, да са здрави децата, другото са подробности!

Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •