Страница 26 от 35 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 513
  1. #376

    Подразбиране

    Благодаря за приятното изкарване момичета.
    Sissak специални благодарности на теб. Моята щерка каза, че е слушала само защото е имало царица в залата.

  2. #377

    Подразбиране

    И аз искам да изкажа огромното си възхищение и благодарност към момичетата от Търново, които направиха за мен и другите тази среща неповторима. Благодарности и към всички, които бляха донесли част от своите красиви гоблени. Наистина беше истинско удоволствие да видя толкова красота на едно място. Благодарности и за момичетата от различните групи, които се бяха постарали и ни изненадаха с прекрасните изработени от тях подаръци.

  3. #378

    Подразбиране

    https://picasaweb.google.com/1046034...71953/08102011

    Това са моите снимки. Не всичко успях да заснема, че имах задължения, но много благодаря на всички момичета за прекрасната атмосфера, за уникалните произведения, които показаха. Надявам се, че догодина ще се видим пак.

  4. #379

    Подразбиране

    Поздравления за организаторите!За мен това е първа среща, не мога да опиша с думи вълнението, емоцията. Неповторимо е!Не можах да остана за веселата част, но се надявам другата година да наваксам.

  5. #380

    Подразбиране

    Ванче, благодаря ти че сподели с нас цялата тази красота, събрана на едно място! В такъв унес бях изпаднала, имах чувството, че съм там! Поклон пред огромния труд, любов и вдъхновение, вложени от момичетата, ушили тези прекрасни гоблени! Завръщах се да ги разглеждам вече колко пъти, и всеки път ми се струват все по - красиви! Прекрасно е когато такова нежно изкуство, събира на едно място толкова много хора! Завиждам ви благородно за емоциите, които се изживели на срещата! За организаторките - едно огромно БРАВО!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  6. #381

    Подразбиране нац.среща

    Многоблагодаря,че ме направихте съпричастна към цялата тази красота!
    Изключителни гоблени!И много усмихнати лица!Радвам се за вас!
    Много целувки
    Masha

  7. #382

    Подразбиране

    Разбудихте ли се?

    Чакам снимки, защото на моя апарат няма нищо.

    Надявам се срещата да е минала добре и да сте се забавлявали.

  8. #383

    Подразбиране

    Всичко беше страхотно! Даже и времето се развали късно в наша чест!


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  9. #384

    Подразбиране

    Blagodaria na organizatorite! Predi malko ima6e i reportaj po BTV za srestata.
    https://plus.google.com/photos/11803...29025445943473

  10. #385

    Подразбиране

    Да показаха всички красоти


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  11. #386

  12. #387

    Подразбиране

    Гледам и се възхищавам от съце!Колко ми се иска да съм била там......Моля ви -покажете още снимки,всичко изглежда толкова красиво и се усеща приятелската атмосфера!

  13. #388

    Подразбиране

    Имаше много фотографи, аз не успях да заснема доста неща.

  14. #389

    Подразбиране

    за първи път присъствам на национална среща ,благодаря за добрата организация на домакините и за възможността да се запозная с такива прекрасни гобленарки с които до този момент се познавахме само виртуално а това са моите снимки
    https://picasaweb.google.com/117662957863615961667/IV#
    извинявам се на тези които съм пропуснала -не е нарочно а имаше места където светлината много блестеше и не можеше да се направят добри снимки
    още веднъж и едно голямо благодаря на домакините
    Редактирано от zhak : 09.10.2011 в 14:14.

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    За мен беше първа среща на която присъствах и определено няма да е последна.Много красиви гоблени на едно място,много настроение и усмихнати лица.Радвам се че бях част от цялата еуфория и положителни емоции.Поздравления на организаторите,всичко беше прекрасно !
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 26 от 35 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •