Страница 27 от 33 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 513

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Мили момичета,благодаря на всички,които дойдохте при нас във В.Търново!Освен красивите гоблени,изработени от сръчните ви ръце вие донесохте много настроение и положителни емоции,с което направихте и нашата работа по-лесна.Благодаря ! До срещата в Бургас!

  2. #2

    Подразбиране

    За първи път присъствах на такава среща и си обещах да не е последна!Благодаря на организаторите и на всички присъстващи !Всичко беше перфектно, много емоционално ,още ме държи еуфорията.До нови срещи в Бургас до година!

  3. #3

    Подразбиране

    Поздрави за болярките,подготвили срещата.Всичко беше чудесно.Почуствах се част от едно голямо семейство.
    Живот и здраве ще се видим догодина в Бургас.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря на домакините-царици!!!!Бяхте страхотно подготвени!!!!Благодаря на всички,които отново ни изненадаха с подаръци ,ръчно приготвени за всяка от нас!!!!
    Момичета,целувам всички,с които не успях да се сбогувам и ви благодаря,че донесохте толкова много красоти да пипна и да видя !!!!Прекарах си страхотно сред всички вас!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Срещата отново бе вълнуваща - среща със стари и нови приятели! Всеки път научавам нещо ново Много ме впечатли презентацията на Господин Бодуров
    Поздрдави на всички,


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Срещата мина страхотно! Благодаря на организаторките и на всички участници за доброто настроение и страхотните моменти! Живот и здраве до догодина в Бургас!

  8. #8

    Подразбиране ф

    Перфектна организация и страхотни преживявания. Благодаря на организаторите още веднаж. Моите снимки http://www.facebook.com/media/set/?s...8733302&type=3
    КЕЛЕБЕК

  9. #9

    Подразбиране

    На болярките едно огромно БЛАГОДАРЯ за перфектно организираната среща! Заредихме се с толкова положителна емоция, че ще ни държи до следващата ни среща в Бургас!

  10. #10

    Подразбиране

    Малииииииииииииии що народ се е отчел
    И аз , и аз съм много доволна - всичко си беше на ниво - браво на организаторите.
    Как тръгнахме от нищото в Пловдив и колко много се вдигна летвата ....
    Горда съм че съм част от всички Вас
    Най-накрая не им простихме и на братята - може да си отдъхнем .
    И да тренирате за Бургас че Светла ще ни подлага на изпитание - дали можем да устоим на източния вятър .Който оцелее остава на срещата - който не - отива там дето го е издухал вятъра.

  11. #11

    Подразбиране

    И аз да се включа-благодаря на организаторките за прекрасната среща,благодаря на всички останали за показаните красоти и за приятните емоции!МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА, НЕВЕРОЯТНИ СМЕ! И Светлеееееее-Център за психично здраве..........да ни чака догодина!

  12. #12

    Подразбиране

    Momi4eta BLAGODARQ za ogromnoto udovolstvie koeto ni dostavihte!!! Vsi4ko beshe na nivo!!!Blagodarq ot sarce!!!S netarpenie o4akvame BURGAS!!!
    samafugl


    Svetat e malak i spasenie debne ot vsqkade!!!

    s_velkova1963@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря много на домакините за топлото посрещане и хубавата атмосфера За мен това беше първа среща ,но не и последна.Заредих се с много положителна енергия и ентусиазъм Благодаря Ви

  14. #14

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ ТЪРНОВСКИ БОЛЯРКИ за невероятното посрещане и прекрасната организация! За мен също беше първа Национална среща и се прибрах с много положителни емоции и нови приятелства. Благодаря на МОМИЧЕТАТА които ни зарадваха с невероятните си подаръчета.Заредена съм с много нови идеи и положителен заряд който ще ме държи до следващата среща в Бургас!

  15. #15

    Подразбиране

    Щастлива съм че имах възможността да присъствам на среща с такъв мащаб и такава добра организация! За мен бе първата и вече съм с мисълта за следващата!Благодаря на любезните домакини и на всички присъстващи за чудесните мигове!Здраве и късмет на всички и до нови срещи!

Страница 27 от 33 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •