Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 513

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз искам да дойда. Не познавам никого , но пък съм от В. Търново. Нали няма да ме върнете. Може и приятелка , която ме запали по гоблените да доведа. Нали може?

  2. #2

    Подразбиране

    И аз , само да съм жива и здрава с всички екстри
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Може би и аз ще дойда.

  4. #4

    Подразбиране

    Вени, не те оставям в Габрово. Да не ми мине котка път, но и аз съм решила да идвам. Ще уточня само със спане или без.

  5. #5

    Подразбиране

    Записвам се - със хотел, със закуска, с вечеря и т.н.
    А сега да отивам да шия, че да имам какво да покажа


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Малко не съм сигурна чак за октомври, но и аз се записвам - без хотел, но с вечеря За варненци, ако не знаят или помнят, междуградските автобуси спират точно на този хотел. Миналата година, като се връщахме с автобуса - спряхме там Иначе ако се ходи с влак има едни мини автобусчета на Бъчварови от гара Горна Оряховица до центъра на Търново.

  7. #7

    Подразбиране

    Постоянно има маршрутки от Горна Оряховица до Търново.Има разбира се и влакове до Търново.А такситата не са скъпи.

  8. #8

    Подразбиране

    Ще има ли проблем, ако изчакам до м. септември за записването?
    ..::Gobelin World::..

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Пишете и мен - пълна програма!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Иска ми се да дойда трета година съм във форума и 2 срещи изпуснах,но се надявам да присъствам на тази.Планувам да дойда с половинката,ако сме живи и здрави все пак има много време до октомври и много вода ще изтече.Мога ли да потвърдя със сигурност присъствието ни през септември?
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #12

    Подразбиране

    Може, мисли си.Сега ще те запиша , а като потвърдиш ще коригирам.

  13. #13

    Подразбиране

    Има ли някакъв краен срок за записване,че и аз ще поизчакам,макар че много ми се иска да дойда.

  14. #14

    Подразбиране

    Не е ли много рано това записване? Все пак човек не знае какво може да се случи до тогава...Не може ли да се запишем да речем към средата на септември?

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Не е ли много рано това записване? Все пак човек не знае какво може да се случи до тогава...Не може ли да се запишем да речем към средата на септември?
    Всеки от записалите се вече може да бъде възпрепятстван по един или друг начин и в края на краищата да не може да отиде.
    Но е добре,който има намерение да присъства да се запише за ориентир на организаторите. Нали трябва да знаят приблизително на къде се очертава бройката за резервации на хотел, а и на зала . Ако се окаже,че залата не може да ни побере?

    А, че ще има промяна в списъка до последният момент съм повече от сигурна.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •