Страница 32 от 35 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследенПоследен
Показване на 466 до 480 от 513
  1. #466

    Подразбиране

    Загубих си кабела на фотоапарата и докато си намеря устройство и докато го проуча снимките от срещата бяха качени.Сега видях че моите са некачествени.Светкавицата ми се отразила на всяка снимка.Това ме убеждава че от мен не става фотограф.Аз исках да се похваля с друго.Освен с изненадите от гостенките на тази среща аз получих голям подарък от toni68.Много се развълнувах.От тук искам да и благодаря.Благодаря ти мила приятелко.


    Пак май трябва да извадя топа от черна панама за да ушия и другите от серията на Златно руно-Линия жизнь , а новогодишната топка ще краси елхата ми като коледна звезда.
    Редактирано от abazova_s : 11.10.2011 в 20:44.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  2. #467

    Подразбиране Прекрасна среща!

    Дните отминават, но дори сред забързаното ежедневие не спирам да се сещам за невероятните мигове с прекрасни хора!
    Благодаря, болярки, за изключително добре организираната среща , за многото изненади, за всичко! Силве, усмивката не слизаше от лицето ти! Срещата беше незабравима!
    Благодаря на варненските пеперуди за малкото ароматно чудо, закачено е вече в торбата с гоблените, които шия в момента! Благодаря и на пазарджишките работни пчелички, май това ще си бъде техният псевдоним И на пловдивските кокони за котенцето - тази година не успях да участвам в подготовката, така че то и мен изненада приятно!
    И на софиянки за късметчето, определено ме накара да се замисля
    На всички участници - че донесохте със себе си освен добро настроение и всички красоти, които така ни заредиха
    Веднага се поправям - благодарностите за късметчето са към Светла Петрова, разбира се! А на софийските кокошчици благодаря за чудесната българска роза!
    Кате, добре, че ме подсети да си разровя торбето, мила, че каквато съм отнесена...
    Редактирано от Bloody_Marry : 14.10.2011 в 01:06.

  3. #468

    Thumbs up

    Отварям тази сутрин форума и....
    Еха....
    Каква чудесна изненада са ни поднесли администраторите!

    Момчета, благодаря ви!

    Bloody_Marry , късметчетата са от бургазлийки!
    От софийския кокошарник бяха BG магнитчетата със символа на България - розата и българското знаме.

  4. #469

    Подразбиране

    Само аз ли нямам някакви късметчета
    Поне покажите какво това беше

  5. #470

    Подразбиране

    Мили момичета, ето моите снимки! Чисти и натурални (т.е. необработени)
    Много се извинявам, че ги забавих и не ги пооправих, но след 1 ден почивка и релакс в Търново - в къщи ме чакаха болни деца и мъж и за капак на всичко и аз лежах два дена
    https://picasaweb.google.com/1107124...qD9NDOpb6ElAE#
    Снимките са в пълен размер. Които иска може да си ги тегли и в по-малък. Затова ги качих на Пикаса-та, макар, че мястото не стигна и някои не толкова хубави снимки ги изтрих.

  6. #471

    Подразбиране



    Оля, това жълтото - в дясно, имаше и игла вътре, много сладурско е! То имаше и други цветове, ама аз си избрах да ми отива на книжката!

  7. #472

    Подразбиране

    След последните снимки, които между другото са си много добре и нямат нужда от обработка още повече съжалявам че не останахме и за вечерта. Но Бургас да ни чака

  8. #473

    Подразбиране


    Нямам чантичкаааааааааа и сърце нямам
    Как така за мен не останаааааааааах

  9. #474

    Подразбиране

    Оля, сърцата бяха СПЕЦИАЛЕН подарък - само за организаторите!

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение

    Нямам чантичкаааааааааа и сърце нямам
    Как така за мен не останаааааааааах

  10. #475

  11. #476

    Подразбиране

    Там бяхте,но не дойдохте, да се чукнете с нас

  12. #477

    Подразбиране

    Искам Национална Среща два пъти в година!

  13. #478

    Подразбиране

    Ето малко снимков материал от прекрасните мигове, които изживяхме във Велико Търново. Още веднъж благодаря на слънчевите болярки за прекрасно организираната среща. Дълго време ще ни топли емоцията запечатана в тези кадри http://vasas.snimka.bg/tapestries/iv...t-rnovo.626814 Приятно гледане

  14. #479

    Подразбиране

    Катето /Ducky / е най-СТРАХОТНИЯ ФОТОГРАФ!






    Чакам видео..

  15. #480
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Искам Национална Среща два пъти в година!

    И на мен ми се въртяха такива мисли днес в главата!

    Относно видеото - утре ще го видиш, но не е хубав записа!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 32 от 35 ПърваПърва ... 223031323334 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •