Страница 3 от 35 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 513
  1. #31

    Подразбиране

    Има ли някакъв краен срок за записване,че и аз ще поизчакам,макар че много ми се иска да дойда.

  2. #32

    Подразбиране

    Не е ли много рано това записване? Все пак човек не знае какво може да се случи до тогава...Не може ли да се запишем да речем към средата на септември?

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Не е ли много рано това записване? Все пак човек не знае какво може да се случи до тогава...Не може ли да се запишем да речем към средата на септември?
    Всеки от записалите се вече може да бъде възпрепятстван по един или друг начин и в края на краищата да не може да отиде.
    Но е добре,който има намерение да присъства да се запише за ориентир на организаторите. Нали трябва да знаят приблизително на къде се очертава бройката за резервации на хотел, а и на зала . Ако се окаже,че залата не може да ни побере?

    А, че ще има промяна в списъка до последният момент съм повече от сигурна.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #34

    Подразбиране

    (Аз също се записвам, но няма да бъда сама, затова записвам 4 места, със хотел и закуска, а за вечерята ще уточня дали ще бъдем пак 4, и Дай боже всичко да е наред, че до тогава време много.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз да се запиша. 2 бройки с всички екстри. Ще направя и невъзможното да присъствам

  6. #36

    Подразбиране

    И аз се записвам - вечеря, хотел, закуска и т.н. (изпратих и e-mail)!

  7. #37

    Подразбиране

    Аз също искам да дойда, но не смея да се каня вече и да планирам. Все пак си давам заявката, по-добре да се планират повече посетители, отколкото да дойдат повече хора от заявилите.

    Заявката ми е за двама, с хотел, закуска и вечеря!

  8. #38

    Подразбиране

    Запишете и мен плюс 1 другарче-хотeл, закуска и вечеря.
    Редактирано от sianie35 : 15.06.2011 в 22:51.

  9. #39

    Подразбиране

    NIA е отговорила.Да, рано е и списъка търпи корекции.Но все пак вие трябва да си планирате нещата относно цени на вечеря , хотел път и т.н.А и е добре ние да сме ориентирани приблизително колко човека да чакаме.
    Хубаво е до края на септември да знаем окончателно кой ще има възможност да дойде , за да имаме време да подготвим баджове и изобщо да се организираме.
    Така че мислете си, вижте как ще ви се развият нещата и преценете.
    А ние ви чакамееееее

  10. #40

    Подразбиране

    пишете и мен всички екстри +1

  11. #41

    Smile

    И аз ще се постарая да дойда без хотел, но с вечеря

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #42

    Подразбиране

    За сега съм с намерението да дойда, най-вероятно с мъжо, тъй че щом списъкът търпи корекции - пишете ме - пълен пакет.
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  13. #43

    Подразбиране

    И аз се записвам да дойда. Пълен пакет!
    zeza_v@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Да допълня ние сме с хотел без закуска с вечеря
    Редактирано от Tais : 17.06.2011 в 08:39.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    По нейно желание записвам и Димитрина-Аксаково с хотел, закуска и вечеря.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 3 от 35 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •