Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 55
  1. #16

    Подразбиране

    Прекрасен Париж
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  2. #17

    Подразбиране

    Париж е много красив! Не се "ослушвай' мятай контура -крайния резултат ще е фантастичен

  3. #18

    Подразбиране

    И аз съм ЗА контур. Не е страшно ,така ще се подчертае кулата.Също и по сградите може би иска малко контурче.Ако е даден в схемата -изпълни си го . Гобленът е чудесен.

  4. #19

    Подразбиране

    Много красив проект, но и аз съм на мнение, че с контур ще е по-завършено! Браво на теб!

  5. #20

    Подразбиране

    ето направих го великия контурен бод , така по-добре ли е? а за къщичките, дали да слагам? изобщо нямам желание да го правя този контурен бод, много ми е неприятен

    Редактирано от kaliopa29 : 08.09.2011 в 16:24.

  6. #21

    Подразбиране E===

    O сега е по- добре,Давай аз ще ти го направя няма проблем аз много съм му фен !!

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    kaliopa, според мен си направи целия контурен бод, който е в схемата. Не се съмнявай, че има смисъл и усилията ще си струват, все пак неговата цел е да подчертае всичко това, което си ушила досега, да даде по-добър контраст и да разкрие детайлите.
    Иначе, наистина гобленът е прекрасен!

  9. #24

    Подразбиране

    какво ще кажете? според мен се е получило нещо невероятно, много съм щастлива



  10. #25

    Подразбиране

    Вече съм спокойна като знам, че си се поизмъчила с контурния бод. Няма само на мен да ми е криво.
    Ама си съгласна с всички нас, че сега е много по-добре, нали?
    Станал е прекрасен

  11. #26

    Подразбиране

    Вярно-перфектно е!БРАВО!!!

  12. #27

    Подразбиране

    Много красиви гоблениА дъждовната вечер ме очарова.Продължавай все така

  13. #28

    Подразбиране

    Paris e neveroiaten mnogo e krasiv bravo i s kontorite e o6te po izomitelen az misla 4e 6te e po dobre da se napraviat vsi4ki kontori 6te e po krasivo

  14. #29

    Подразбиране

    момичета, да Ви покажа с малко закъснение рамката на Париж мисля че се получи добре

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    а ето го и новото попълнение в колекцията ми много съм горда с тази красота днес я изпратих за рамкиране
    Редактирано от kaliopa29 : 10.12.2015 в 19:37.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •