Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 55
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на KaLiOpA

    Нека и аз да покажа какво съм сътворила до момента

    нека да започна с първия ми гоблен


  2. #2

    Подразбиране

    продължавам със следващия


  3. #3

    Подразбиране

    ето още един


  4. #4

    Подразбиране

    и още...................



  5. #5

    Подразбиране

    след тези гоблени имах лек застой и в момента пак съм се активирала и се трудя над следните красоти


  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    започнала съм и този , но не съм напреднала много за да го показвам





  8. #8

    Подразбиране

    и след доста време труд успях да завърша Воденицата на Буше, това е най-големият гоблен в моите попълнения въпреки че е от старата генерация доста му се радвам, за жалост когато го почнах още не познавах този сайт. И това ще е последният гоблен от "старите" , вече се отдавам на "новите" )))
    Редактирано от kaliopa29 : 10.12.2015 в 19:33.

  9. #9

    Подразбиране

    и вече мога да Ви се похваля с рамката на "Дъждовна вечер" , според мен много добре се е получила
    Редактирано от kaliopa29 : 10.12.2015 в 19:34.

  10. #10

    Подразбиране

    а ето и новото ми постижение "Париж" , панамата малко прозира, ама мисля че като се изпере и рамкира няма да се личи толкова, а какво ще кажете относно контурния бод, дали да го правя около Айфеловата кула? че доста труден ми се струва и се чудя дали си заслужава
    Редактирано от kaliopa29 : 10.12.2015 в 19:35.

  11. #11

    Подразбиране

    Гобленът е прекрасен, но определено трябва да направиш контурния бод на кулата, защото така стои малко като наръфана

  12. #12

    Подразбиране

    Аз не съм спец, но и така толковаааааа ми харесва, че нямам думи- в крайна сметка контурния бод лесно се разшива..., но давай по-бързо, че съм много любопитна да го видя рамкиран!

  13. #13

    Подразбиране Браво !!!!

    Е супер е рамкиран гоблена рамката е неговата !!! А за Айфеловата кула -гоблена за мен трябва да има контурен бод и по допре ще изглежда . Страхотен е станал тоз гоблен. Браво на теб. !!! Много бързо показа и него.
    Аз чакам лилавата дама с нетерпение и поглежда от време в твоята страничка

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления за Айфеловата кула. Невероятен е. Но с контурния бод ще е още по-ефектен. Ще чакаме да грейне и в рамка.

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    И аз съм за контура,

    А дъждовната вечер е чудна,

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •