Цитат Първоначално написано от natkam Виж мнение
момичета, имам един въпрос . Как да махна бек стич от схемата в ПМ и дали е възмажно това?
Зависи от схемата.Не всяка схема позволява премахването на бека.Аз ненавиждам бекстичите и когато схемата позволява,ги премахвам.
Ако модела е изцяло запълнен,т.е.има си някакъв фон,един по един изчиствам цветовете от палитрата,които участват в бекстича и после отново го добавям и запълвам изпразнените полета.Обаче първо единия цвят,озтривам,добавям,попълвам;след това другия и т.н.
Но ако схемата ти е без фон,запълни напърво време празното пространсвто с някой цвят,който го няма в ключа,премахни бекстичите както съм ти написала по-горе и после премахни този допълнителен цвят.
Не забравяй да превърнеш накрая всички бодове във фулстич,понеже при бекстича имаме халф и коутър стич.Даже и да се премахне,тези бодове остават.
Ако не можеш да се оправиш,прати ми схемата,ще ти я върна без бековете.
На ЛС ще ти дам линк да видиш как съм преработила една такава схема на Дименшънс.


Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
Момичета,дали някой има инсталирана програма PC stich за отваряне на .pat файлове и възможност да превърне една схема от .pat в pdf формат.
Благодаря на отзовалите се
Аз я имам.Мога да помогна.