Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 396
  1. #331

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    gari, незнам към кого беше насочена молбата ти, но ти изпратих учебника, който имам, на руски. Дано свърши работа.
    Добър вечер,venipetgab!
    Може ли и на мен да изпратиш този учебник.
    Благодаря предварително!


    milka_220766@abv.bg

  2. #332

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    gari, незнам към кого беше насочена молбата ти, но ти изпратих учебника, който имам, на руски. Дано свърши работа.
    Здравейте,дали можете да ми помогнете да разреша един проблем с програмата? Отнася се за страницата с броят кръстчета от всеки цвят и съответно разхода на конец Как да включа тази страница в разпечатката? Благодаря ви предварително ,дано да можете да ми помогнете

    montebello333@yahoo.it

  3. #333

    Подразбиране

    От меню File,page setup, content,print information, show floss colors, show floss usage.

  4. #334

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dimdan333 Виж мнение
    първо зада можете да експортирате в пдф формат ви трябва едно специално приложение на пакета адобе Adobe Acrobat Distiler - то е това което конвертира всякакви графични формати в .pdf файлове - а как става това ще покажа в няколко картинки.
    1. от падащото меню избираме настройката за печат на страница
    2. За да са ясни символите тук трябва да стои цифра от 8 до 10 . По-малките от 8 са за случай когато в схемата има множество различни бодове.А по-големи от 12 - правят символите миниятюрни и трудни за разпознаване
    3. От падащото меню избираме принтиране
    4.От подпрозореца трябва да изберем онова приложение с кото искаме да принтираме.
    5. В нашия случай искаме да направим документа в пдф формат и за целта е необходимо в този прозорец за принтиране да имаме тази опция - ако я имаме тогава всичко е наред - програмата автоматично започва да конвертнира схемата в пдф формат
    Можете също да си инсталирате виртуален принтер,с който превръщането на схемите в ПДФ става за секунди

  5. #335

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    От меню File,page setup, content,print information, show floss colors, show floss usage.
    Благодаря ти много Venipetgab! Би ли споделила как разпечатваш схемата без сивите участъци в началото на всяка страница?

  6. #336

    Подразбиране

    От меню File, Page setup, Content , сложи тикче на Fabric printing (space between stitches) и OK.

  7. #337

    Подразбиране

    Аз мисля,че за да ги няма сивите линии/за застъпване на листите/, трябва да се махне тикчето НАД Fabric printing (space between stitches
    rusinova@mail.bg

  8. #338

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    От меню File, Page setup, Content , сложи тикче на Fabric printing (space between stitches) и OK.
    Много ви благодаря!!! Пожелавам ви една много успешна Нова 2015 година!!!

  9. #339

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Аз мисля,че за да ги няма сивите линии/за застъпване на листите/, трябва да се махне тикчето НАД Fabric printing (space between stitches
    Много ви благодаря!!! Успешна и щастлива Нова 2015 година!!!!!!!!

  10. #340

    Подразбиране

    RUSINOVA65, права си, благодаря, че ме поправи, а това което аз съм посочила е за разстояние между знаците. Просто съм се объркала.

  11. #341

    Подразбиране

    Здравейте на всички и за много години.
    Искам да помоля някой да ми обясни как става обръщането на дадена картинка в огледален образ.

  12. #342

    Подразбиране






    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #343

    Подразбиране

    Благодаря много Тони! Ще се опитам да го направя така.

  14. #344

    Подразбиране

    Момичета,опитвам се да направя схема по снимка,но не става много добре,има ли нещо специално ,което се прави за лица? С детайл ли се прави? Моля ви,ако някой е правил такава схема да помогне

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    По снимка се прави много трудно.С детайл илии без,е въпрос на предпочитание.
    Веднъж правих схема по снимка,но я преработих с фотошоп са изглежда като рисувана картина и тогава направих схемата.Но беше сграда,а не лице.Иначе за лица съм работила само по картини.И пак е трудничко.
    Но не ти пречи да опиташ.Иначе можеш да пуснеш програмата автоматично да направи снимката на схема,но ще се получи прогон и ще се наложи да се правят зачиствания на единичните бодове и подмяна на неподходящите цветове с подходящи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •