Показване на 1 до 15 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ???????

    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    svetlla_pd@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GENI Виж мнение
    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    Ами това е майсторството! Нали за това още преди доста време ти казах, че не може да инсталираш програмата и веднага да започнеш да правиш гоблени....
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GENI Виж мнение
    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    не ти избираш цветовете,а програмата!Ти само задаваш колко цвята искаш да имаш и какъв размер да е "гоблена",макар че по този начин ще получиш 100%-ов прогон. Успех!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране Въпрос??

    Моми4ета, някой може ли да ми каже, защо когато изтегля файла от сайт, ми го отваря с програмата ПМ, а когато ми изпратят по пощата RAR, разархивирам го и после ми изписва, 4е файла е невалиден, поставям ги на едно и също място файловете ?????
    svetlla_pd@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    ПМ-а няма нещо общо със Зип-а или Рар-а.

    Вторите две са архивиращи програми.

  6. #6

    Подразбиране ........

    Aз знам 4е са архивиращи програми и няма нищо общо, но това се полу4ава само когато разархивирам полу4ени файлове XSD в rar. ( да уто4ня, само когато някой ми ги изпрати по пощата, а свалените файлове XSD oт нета, от сайтовете си ги отваря без проблем ), тогава ми изписва 4е липсва нещо и не ги отваря програмата
    svetlla_pd@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •