Страница 12 от 27 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 396
  1. #166

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GENI Виж мнение
    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    Ами това е майсторството! Нали за това още преди доста време ти казах, че не може да инсталираш програмата и веднага да започнеш да правиш гоблени....
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  2. #167

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GENI Виж мнение
    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    не ти избираш цветовете,а програмата!Ти само задаваш колко цвята искаш да имаш и какъв размер да е "гоблена",макар че по този начин ще получиш 100%-ов прогон. Успех!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #168

    Подразбиране От xsd. в jpeg.

    Здравейте!
    Мисля че тук трябва да попитам, но ако не, преместете ми поста!
    Как мога да направя даден файл xsd. , който отварям с Патерн Макерн, в jpeg формат. Моля, помогнете ми. А ако някой се съгласи да му изпратя схемата и да ми я преформи, още по-добре!
    Искам да отбележа, че съм чела подобни теми и съм пробвала, но не ми се получава/
    Моляяяяяяя за помощ!

  4. #169

    Подразбиране

    От меню File избираш Export to Graphics file и от там нататък е лесно - натискаш Next и Finish накрая и готово Имаш възможност да избереш дали да отпечаш само схемата или и схемата и легендата, да избереш размера - символи на инч, мястото за запис. Всички тези опции ти се предлагат и по премълчаване, така че е достатъчно само да натискаш бутоните Next, докато стигнеш до Finish и пак ще се получи.
    Накрая ти изписва и къде го записва и готово

    Ако не успееш - мейла ми е fani_an@abv.bg /има долна черта/
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  5. #170

    Подразбиране

    Изпратих ви схемите! Ако можете да ги направите! Дано не ви отнемам от времето! Аз продължавам да пробвам!
    Благодаря предварително.

  6. #171

    Подразбиране Въпрос??

    Моми4ета, някой може ли да ми каже, защо когато изтегля файла от сайт, ми го отваря с програмата ПМ, а когато ми изпратят по пощата RAR, разархивирам го и после ми изписва, 4е файла е невалиден, поставям ги на едно и също място файловете ?????
    svetlla_pd@abv.bg

  7. #172

    Подразбиране

    ПМ-а няма нещо общо със Зип-а или Рар-а.

    Вторите две са архивиращи програми.

  8. #173

    Подразбиране ........

    Aз знам 4е са архивиращи програми и няма нищо общо, но това се полу4ава само когато разархивирам полу4ени файлове XSD в rar. ( да уто4ня, само когато някой ми ги изпрати по пощата, а свалените файлове XSD oт нета, от сайтовете си ги отваря без проблем ), тогава ми изписва 4е липсва нещо и не ги отваря програмата
    svetlla_pd@abv.bg

  9. #174

    Smile

    Oт собствен опит - текст ако е на български не става............... - поне при мен

    Относно 1-ят - не съм много запозната, но c pall се запазва палитрата, а иначе като запаметяваш трябва да е с разширение xsd.........

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Здравейте!От доста време чета и на български/благодарение на едно отзивчиво другарче което ми изпрати инструкциите на dimdan333 -благодаря и на двете /и на руски от тука http://filona.gallery.ru/watch?a=Teb-hJki.Гледам клипчета и правя проби след проби ,докато накрая май схванах как се прави пренабор .Дори направих един,разбира се малка схема и си съчиних една мини схемичка ,колкото за проба.Наистина е бая трудоемка работа ,но пък носи удоволетворение.Разучила съм всички бутони ,но съм убедена че още имам какво да уча!По принцип започнах заради факта че има схеми-цветни без символи а аз си нямам цветен принтер, а и от инатДоста ми беше трудно защото не знам английски ,нито компютърен език и как само се лутах докато разбера какво е бе чанъм "подложка".Най-накрая сама си стигнах до извода че това пренабора си е чисто и просто все едно да копираш схемата с индиго , ама пустата му подложка е отгоре.може и да ми се смеете ,но аз така си го разбирам.Ех , ако някой се навие да направи един компютърен речник с непознатите думи/то може и да има/ ,ще е супер!
    Имам , поне за сега 2 въпроса .Първия-като се пренабере схемата се записва като файл Пал, но защо после не мога да го отворя?
    Вторият е -искам към така създадената схема да вмъкна текст не като го пиша , а чрез бутона Т.Опитвах но не стигам до никъде.Избирам си шрифта ,цъкам ок ,появява се някаква пулсираща черта на схемата и до там
    Ще съм благодарна на всеки който ми разясни !

    Като ти се появи тази пулсираща черта започваш да пишеш текста, който искаш.Разбира се преди това трябва да си си избрала шрифта.Това важи само за текст на латиница.После трябва да си го наместиш където искаш.
    За текст на кирилица, трябва да пренабираш.

  11. #176

    Подразбиране

    Здравейте, бях изтеглила free версията на pattern maker, кояти използвах да разпечатвам схеми в xsd формат. От скоро се появи съобщение за апгрейт, който не се осъществи и не мога да отварям нови схеми. Сжалих и pattern maker viewer, но този софтуер търси pat файлове. Моье ли някой да ми изпрати фрии жерсия за разпечатване на xsd file-ове.

  12. #177

    Подразбиране

    Zdraveite,izvinyavam se ,4e nyamam kirilica i pisha na latinski.Ne sam rabotila s programa Pattern Maker.Ne moga da razbera ,makar ,che imam instrukciyata za rabota s programata kak da si izbera cvetovete na shemata ,za6toto vinagi izlizat s 90 cvyata.Molya vi nyakoi po prostichko da mi obyasni ,ako ima jelanie.O stavam v ochakvane.I meila mi e krasmil@abv.bg

  13. #178

    Подразбиране

    Ето как се задава желаният бр. цветове:

    Редактирано от sissak : 23.10.2012 в 09:50.

  14. #179

    Подразбиране

    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?

    Ми къде е схемата,дай да я видим

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 12 от 27 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •