Страница 12 от 25 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ???????

    ..........е как по мое усмотрение, ....как да преценя какви цветове то4но да сложа, в палитрата са толкова много......
    svetlla_pd@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране От xsd. в jpeg.

    Здравейте!
    Мисля че тук трябва да попитам, но ако не, преместете ми поста!
    Как мога да направя даден файл xsd. , който отварям с Патерн Макерн, в jpeg формат. Моля, помогнете ми. А ако някой се съгласи да му изпратя схемата и да ми я преформи, още по-добре!
    Искам да отбележа, че съм чела подобни теми и съм пробвала, но не ми се получава/
    Моляяяяяяя за помощ!

  3. #3

    Подразбиране

    От меню File избираш Export to Graphics file и от там нататък е лесно - натискаш Next и Finish накрая и готово Имаш възможност да избереш дали да отпечаш само схемата или и схемата и легендата, да избереш размера - символи на инч, мястото за запис. Всички тези опции ти се предлагат и по премълчаване, така че е достатъчно само да натискаш бутоните Next, докато стигнеш до Finish и пак ще се получи.
    Накрая ти изписва и къде го записва и готово

    Ако не успееш - мейла ми е fani_an@abv.bg /има долна черта/
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  4. #4

    Подразбиране

    Изпратих ви схемите! Ако можете да ги направите! Дано не ви отнемам от времето! Аз продължавам да пробвам!
    Благодаря предварително.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте, бях изтеглила free версията на pattern maker, кояти използвах да разпечатвам схеми в xsd формат. От скоро се появи съобщение за апгрейт, който не се осъществи и не мога да отварям нови схеми. Сжалих и pattern maker viewer, но този софтуер търси pat файлове. Моье ли някой да ми изпрати фрии жерсия за разпечатване на xsd file-ове.

  6. #6

    Подразбиране

    Zdraveite,izvinyavam se ,4e nyamam kirilica i pisha na latinski.Ne sam rabotila s programa Pattern Maker.Ne moga da razbera ,makar ,che imam instrukciyata za rabota s programata kak da si izbera cvetovete na shemata ,za6toto vinagi izlizat s 90 cvyata.Molya vi nyakoi po prostichko da mi obyasni ,ako ima jelanie.O stavam v ochakvane.I meila mi e krasmil@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Ето как се задава желаният бр. цветове:

    Редактирано от sissak : 23.10.2012 в 09:50.

  8. #8

    Подразбиране

    За броя на конците разбрахблагодарение на sissak.Схемата е от две части,когато ги направих по 29 цвята в ПМ ,във всяка част се получиха различни цветове за един знак.
    Редактирано от dori4a : 26.09.2014 в 21:37. Причина: още информация

  9. #9

    Подразбиране

    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?

    Ми къде е схемата,дай да я видим

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?
    Ако искаш я качи във форума, ако искаш ми я прати на имейла s2103@abv.bg

  12. #12

    Smile

    Благодаря, mamani

    Изтрих си питането, защото назад в темата реших, че съм намерила отговор на въпроса си, но ........... явно силата ми не е в пренабора с подложка. Нищо не направих, ще продължавам по старият си начин - бод по бод.............

  13. #13

    Подразбиране PM for cross stitch

    И аз преди време имах тази програма, но тя има безплатен тестов период мисля един месец и след това е със заплащане.
    Редактирано от ina : 29.11.2012 в 11:08.

  14. #14

    Подразбиране

    Видео уроци и добри скринове за работа с програмата РМ:

    http://zlataya.info/publ/n_uch/tab/pm2/18-1-0-212

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #15
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Видео уроци и добри скринове за работа с програмата РМ:

    http://zlataya.info/publ/n_uch/tab/pm2/18-1-0-212

    Благодаря! Лесно се справих с тези обяснения!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 12 от 25 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •