Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Smile ПОМОЩ

    ПОМОЩ хора помагаите, след преинсталация на компа ми се загуби програмата Pattern Maker, а тя ми е много важна за гоблените. Смея да твърдя, че мога да работя доста добре на нея, но не съм чак специалистка. Преди доста време с помощта пак на съфорумки си я инсталирах така на магия и работих с нея повече от година, но сега я няма и незнам от къде да си я изтегля и как пак да си я инсталирам. Искам да помоля тези от Вас които могат да ми пратят линк към свободно изтегляне на програмата (по възможност последната версия) но не тази която е за месец и иска апгреит, желая да си инсталирам такава която е за постоянно и да мога да си правя схеми на нея - да помогнат. Много ще съм ви благодарна!

  2. #2

    Подразбиране

    В #16 на същата тема е обяснено много добре.Аз си я качих от там без проблем.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Искам да разясня на всички които имат проблеми с програмата Pattern Maker, по-точно на jelana79 и на radka1 че проблемът е от самата програма.Аз също я имах за няколко месеца и работеше перфектно, но реших да си инсталирам Windows 7, след което всичко се прецака, когато я деинсталирах и преинсталирвах хиляди пъти, пак не тръгваше. Отидох на сайта производител и там прочетох че програмата не тръгва на Windows 7 8 Vista, но ако си я поръчаш и платиш ще тръгне.Така че си сложете Windows XP, или по-стара версия на операционната система.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Искам да разясня на всички които имат проблеми с програмата Pattern Maker, по-точно на jelana79 и на radka1 че проблемът е от самата програма.Аз също я имах за няколко месеца и работеше перфектно, но реших да си инсталирам Windows 7, след което всичко се прецака, когато я деинсталирах и преинсталирвах хиляди пъти, пак не тръгваше. Отидох на сайта производител и там прочетох че програмата не тръгва на Windows 7 8 Vista, но ако си я поръчаш и платиш ще тръгне.Така че си сложете Windows XP, или по-стара версия на операционната система.
    http://www.youtube.com/watch?v=xXzJIQjIlrg Тук подробно е обяснено как може лесно да си инсталирате Pattern Maker на Windows 7.Програмата си работи без проблеми.

  5. #5

    Подразбиране

    И при мен програмата работи на Уин 7 без проблеми.

  6. #6

    Smile

    Здравейте!Ако схемата е голяма,напр.състои се от 8 листа,а аз искам да използвам подложка,трябва ли да направя 8 файла и как да ги обединя после?Или да си я въведа знак по знак на един файл?Благодаря предварително!

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте,
    много ми се иска да ушия един специален гоблен, но цветовете му са над 60. Искам да ги намаля, но не знам как да стане. Ползвам същата програма Pattern Maker. Ако някой може да ми помогне, ще съм страшно благодарна

  8. #8

    Smile

    Като намалиш цветовете може би ще се позамаже гоблена, я кажи за кой модел става дума

  9. #9

    Подразбиране

    Идеята е да направя гоблен от една картина на Салвадор Дали. Ще се замаже наистина, но не много.

  10. #10

    Smile

    Разбрах, сега ще обясня

    След като пуснеш картинка ......... и след всичките действия и next стигаш до Color palette to use................... по отдолу е maximum number of color to use- стандартно е 90 и там си задаваш броя цветове

    Успех

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Преди няколко месеца се наложи да преинсталираме компютъра и голяма част от информацията от него се загуби. Загубиха ми се и програмките за гоблени. Успях да си изтегля PM, но не мога да я инсталирам.Всички линкове с "кракове" и обяснения в темата са неактивни. Моля, помогнете, ако можете.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Преди няколко месеца се наложи да преинсталираме компютъра и голяма част от информацията от него се загуби. Загубиха ми се и програмките за гоблени. Успях да си изтегля PM, но не мога да я инсталирам.Всички линкове с "кракове" и обяснения в темата са неактивни. Моля, помогнете, ако можете.
    Мила върни се малко по-нагоре в темата и я изчети от пост 223 насам.
    Ако след това имаш още въпроси пиши пак.

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря! Ако се получи ще се похваля!
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  14. #14

    Подразбиране

    благодаря на tsenka01 за споделеният линк в пост 226
    благодаряние на този урок и каченият архив на програмата успях да си инсталирам РМ с операционна система ундос7
    всички други опити да направя това се оказаха неуспешни въпреки че на старият ком си работеше пак при същата операционна система
    но следвайки стъпките в клипа трябва преди това да си инсталирате програмата от линковете които са дадени под клипа - аз първоначално ползвах друга версия -от старият си ком после от други линкове и все не се получаваше , едва когато си изтеглих този архив програмата тръгна

  15. #15

    Подразбиране

    Радвам се, че съм била полезна.Нали идеята на форума е да си помагаме и подкрепяме взаимно.

Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •