Страница 13 от 27 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 396
  1. #181

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Може ли някой да хвърли едно око на една схема, която съм направила, за да знам дали е добре?
    Ако искаш я качи във форума, ако искаш ми я прати на имейла s2103@abv.bg

  2. #182

    Smile

    Благодаря, mamani

    Изтрих си питането, защото назад в темата реших, че съм намерила отговор на въпроса си, но ........... явно силата ми не е в пренабора с подложка. Нищо не направих, ще продължавам по старият си начин - бод по бод.............

  3. #183

    Подразбиране PM for cross stitch

    И аз преди време имах тази програма, но тя има безплатен тестов период мисля един месец и след това е със заплащане.
    Редактирано от ina : 29.11.2012 в 11:08.

  4. #184

    Подразбиране

    Видео уроци и добри скринове за работа с програмата РМ:

    http://zlataya.info/publ/n_uch/tab/pm2/18-1-0-212

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #185
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Видео уроци и добри скринове за работа с програмата РМ:

    http://zlataya.info/publ/n_uch/tab/pm2/18-1-0-212

    Благодаря! Лесно се справих с тези обяснения!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  6. #186

    Smile ПОМОЩ

    ПОМОЩ хора помагаите, след преинсталация на компа ми се загуби програмата Pattern Maker, а тя ми е много важна за гоблените. Смея да твърдя, че мога да работя доста добре на нея, но не съм чак специалистка. Преди доста време с помощта пак на съфорумки си я инсталирах така на магия и работих с нея повече от година, но сега я няма и незнам от къде да си я изтегля и как пак да си я инсталирам. Искам да помоля тези от Вас които могат да ми пратят линк към свободно изтегляне на програмата (по възможност последната версия) но не тази която е за месец и иска апгреит, желая да си инсталирам такава която е за постоянно и да мога да си правя схеми на нея - да помогнат. Много ще съм ви благодарна!

  7. #187

    Подразбиране

    В #16 на същата тема е обяснено много добре.Аз си я качих от там без проблем.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  8. #188

    Подразбиране

    Искам да разясня на всички които имат проблеми с програмата Pattern Maker, по-точно на jelana79 и на radka1 че проблемът е от самата програма.Аз също я имах за няколко месеца и работеше перфектно, но реших да си инсталирам Windows 7, след което всичко се прецака, когато я деинсталирах и преинсталирвах хиляди пъти, пак не тръгваше. Отидох на сайта производител и там прочетох че програмата не тръгва на Windows 7 8 Vista, но ако си я поръчаш и платиш ще тръгне.Така че си сложете Windows XP, или по-стара версия на операционната система.

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Искам да разясня на всички които имат проблеми с програмата Pattern Maker, по-точно на jelana79 и на radka1 че проблемът е от самата програма.Аз също я имах за няколко месеца и работеше перфектно, но реших да си инсталирам Windows 7, след което всичко се прецака, когато я деинсталирах и преинсталирвах хиляди пъти, пак не тръгваше. Отидох на сайта производител и там прочетох че програмата не тръгва на Windows 7 8 Vista, но ако си я поръчаш и платиш ще тръгне.Така че си сложете Windows XP, или по-стара версия на операционната система.
    http://www.youtube.com/watch?v=xXzJIQjIlrg Тук подробно е обяснено как може лесно да си инсталирате Pattern Maker на Windows 7.Програмата си работи без проблеми.

  10. #190

    Подразбиране

    И при мен програмата работи на Уин 7 без проблеми.

  11. #191

    Smile

    Здравейте!Ако схемата е голяма,напр.състои се от 8 листа,а аз искам да използвам подложка,трябва ли да направя 8 файла и как да ги обединя после?Или да си я въведа знак по знак на един файл?Благодаря предварително!

  12. #192

    Подразбиране

    Здравейте,
    много ми се иска да ушия един специален гоблен, но цветовете му са над 60. Искам да ги намаля, но не знам как да стане. Ползвам същата програма Pattern Maker. Ако някой може да ми помогне, ще съм страшно благодарна

  13. #193

    Smile

    Като намалиш цветовете може би ще се позамаже гоблена, я кажи за кой модел става дума

  14. #194

    Подразбиране

    Идеята е да направя гоблен от една картина на Салвадор Дали. Ще се замаже наистина, но не много.

  15. #195

    Smile

    Реклама:
    Разбрах, сега ще обясня

    След като пуснеш картинка ......... и след всичките действия и next стигаш до Color palette to use................... по отдолу е maximum number of color to use- стандартно е 90 и там си задаваш броя цветове

    Успех

Страница 13 от 27 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •