Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 396
  1. #196

    Подразбиране

    Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Преди няколко месеца се наложи да преинсталираме компютъра и голяма част от информацията от него се загуби. Загубиха ми се и програмките за гоблени. Успях да си изтегля PM, но не мога да я инсталирам.Всички линкове с "кракове" и обяснения в темата са неактивни. Моля, помогнете, ако можете.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  2. #197

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Преди няколко месеца се наложи да преинсталираме компютъра и голяма част от информацията от него се загуби. Загубиха ми се и програмките за гоблени. Успях да си изтегля PM, но не мога да я инсталирам.Всички линкове с "кракове" и обяснения в темата са неактивни. Моля, помогнете, ако можете.
    Мила върни се малко по-нагоре в темата и я изчети от пост 223 насам.
    Ако след това имаш още въпроси пиши пак.

  3. #198

    Подразбиране

    Благодаря! Ако се получи ще се похваля!
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  4. #199

    Подразбиране

    благодаря на tsenka01 за споделеният линк в пост 226
    благодаряние на този урок и каченият архив на програмата успях да си инсталирам РМ с операционна система ундос7
    всички други опити да направя това се оказаха неуспешни въпреки че на старият ком си работеше пак при същата операционна система
    но следвайки стъпките в клипа трябва преди това да си инсталирате програмата от линковете които са дадени под клипа - аз първоначално ползвах друга версия -от старият си ком после от други линкове и все не се получаваше , едва когато си изтеглих този архив програмата тръгна

  5. #200

    Подразбиране

    Радвам се, че съм била полезна.Нали идеята на форума е да си помагаме и подкрепяме взаимно.

  6. #201

    Подразбиране

    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!

  7. #202

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!

    А имате ли предварително изготвена приравнителна таблица- ключ ??? на тези конци Janome към другата скала конци ?

  8. #203

    Smile

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!
    Първо си копираш схемата, за всеки случай. Отваряш я и натискаш Show Palette Options, после си избираш Convert и задаваш марката конци.

    Само да предупредя, че това автоматично прехвърляне понякога прави "шеги" - 2 различни нюанса на оригинала може да ти ги даде с един цвят. Превърташ, гледаш и ако трябва сменяш цветове и тоналности единично за да се доближиш до оригинала. Успех..................

  9. #204

    Подразбиране

    Оле ле ама много сложно, нищо не разбрах.Само да доуточня че като си отворя схемата с патерн мейкър нямам никъде Show palette options,
    имам на лентата със задачи File View Palette Window Help

    Като натисна на Palette ми излиза само Symbols i Symbols format,
    никъде няма за смяна на цветовете от една гама в друга.
    Бих пробвала да си наглася цветовете, но си нямам идея коя команда да задам за да се покажат .

  10. #205

    Smile

    Значи първо ти трябва профи версия, но тук не мога да помогна. Тази която имаш е за гледане, печатане и т.н.

    Или прати я тази схема да видим какво може да се по промени по нея- did_tag@abv.bg.

  11. #206

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    И моето РМ беше изтрито и сега не мога да го изтегля от никъде На уиндолс 7 съм.Помогнете

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Най-додре е да го свалиш от Осинка.ру-там има страница за програми и вудеоурок.Успех.
    Благодаря!Ще се опитам

  13. #208

    Smile

    Как така изтрито, нещо не разбрах или си била с демо версия....... Ако не ти трябва профи версия , най-добре си свали от официалната страница на фирмата - View версията, която е абсолютно безплатна.

  14. #209

    Подразбиране пренабор

    Момичета ,как правите пренабор по готова схема,която е графика? Благодаря!

  15. #210

    Подразбиране моля за помощ

    Реклама:
    не мога да се справя с програмата за правене на схеми.харесах си една снимка и исках да я превърна в схема но не успях.някой може ли да ми помогне?ще прикача и снимката.исках да е в един цвят с кръстчета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •