Страница 14 от 25 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!

    А имате ли предварително изготвена приравнителна таблица- ключ ??? на тези конци Janome към другата скала конци ?

  3. #3

    Smile

    Цитат Първоначално написано от ilign Виж мнение
    Здравейте, имам схеми на румънските гобленсет в ПМ и се отварят с програмата патерн мейкър, но са с някакви руски конци Janome, разбрах, че може да задам друг вид конци, напр. ДМЦ, Анхор ит.н. но незнам как да го направя, може ли някой да ми разясни, много моля!
    Първо си копираш схемата, за всеки случай. Отваряш я и натискаш Show Palette Options, после си избираш Convert и задаваш марката конци.

    Само да предупредя, че това автоматично прехвърляне понякога прави "шеги" - 2 различни нюанса на оригинала може да ти ги даде с един цвят. Превърташ, гледаш и ако трябва сменяш цветове и тоналности единично за да се доближиш до оригинала. Успех..................

  4. #4

    Подразбиране

    Оле ле ама много сложно, нищо не разбрах.Само да доуточня че като си отворя схемата с патерн мейкър нямам никъде Show palette options,
    имам на лентата със задачи File View Palette Window Help

    Като натисна на Palette ми излиза само Symbols i Symbols format,
    никъде няма за смяна на цветовете от една гама в друга.
    Бих пробвала да си наглася цветовете, но си нямам идея коя команда да задам за да се покажат .

  5. #5

    Smile

    Значи първо ти трябва профи версия, но тук не мога да помогна. Тази която имаш е за гледане, печатане и т.н.

    Или прати я тази схема да видим какво може да се по промени по нея- did_tag@abv.bg.

  6. #6

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    И моето РМ беше изтрито и сега не мога да го изтегля от никъде На уиндолс 7 съм.Помогнете

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Най-додре е да го свалиш от Осинка.ру-там има страница за програми и вудеоурок.Успех.
    Благодаря!Ще се опитам

  8. #8

    Smile

    Как така изтрито, нещо не разбрах или си била с демо версия....... Ако не ти трябва профи версия , най-добре си свали от официалната страница на фирмата - View версията, която е абсолютно безплатна.

  9. #9

    Подразбиране моля за помощ

    не мога да се справя с програмата за правене на схеми.харесах си една снимка и исках да я превърна в схема но не успях.някой може ли да ми помогне?ще прикача и снимката.исках да е в един цвят с кръстчета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от AVIANA Виж мнение
    не мога да се справя с програмата за правене на схеми.харесах си една снимка и исках да я превърна в схема но не успях.някой може ли да ми помогне?ще прикача и снимката.исках да е в един цвят с кръстчета

    http://dox.bg/files/dw?a=8c1fc6f678
    Само качих снимката в ПМ .Нека някой погледне дали става за шиене че аз ползвам програмата само да отварям схеми ))))
    Редактирано от ata : 12.08.2013 в 17:28.

  11. #11

    Подразбиране благодаря

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    http://dox.bg/files/dw?a=8c1fc6f678
    Само качих снимката в ПМ .Нека някой погледне дали става за шиене че аз ползвам програмата само да отварям схеми ))))
    Само че нещо не мога да я отворя.явно не ми върви)
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от AVIANA Виж мнение
    Само че нещо не мога да я отворя.явно не ми върви)
    Аз я изтеглих и отворих схемата, ata супер си е кончето

  13. #13

    Подразбиране Благодаря

    Много благодаря.Прекрасно е кончето.Нямам думи.....Така се радвам.ще направя страхотна изненада на моят племенник.Ще ви покажа по - късно резултата.
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  14. #14

    Подразбиране

    А сега пък при мен възникна един проблем с програмата. Някой знае ли как от 1:4 да преобърна в 1:1

  15. #15

Страница 14 от 25 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •