Страница 16 от 25 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    А ако схемата е без фон,запълвам празните полета с някакъв контрастен цвят,който не е от палитрата на схемата,изчиствам бековете по втория начин и после изтривам излишния допълнителен цвят.
    Дано съм била ясна и полезна.
    Лично аз използвам повече втория начин,защото първият ме побърква

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Този втори начин сигурен ли е, че след като се изтрие цвета на бекстича , след това при възстановяване на цвета на празните клетки, ако е имало бодове от различен тип първоначално / кръстат , полукръстат и други в различни посоки / ще се възстановят на точните им места ???
    Или този втори начин е подходящ само при един вид бод . Питам защото не съм го пробвала, а ми се струва че ще има проблем ... при по- сложни схеми ...
    Последната снимка не работи с увеличение на клика и може и там е отговора на въпросът ми ???

  4. #4

    Подразбиране


    Съжалявам за дефектиралото фото.
    За по-сложните схеми се използва първият начин.Иначе всичко се разваля.
    Аз понеже съм закостенял привърженик на гобленовия бод,ако ми хареса по-сложна схема,си я преработвам в класическа гобленова.Ако стане,де.Гледам виртуалния резултат.Ако се получи мацаница,просто спирам.Търся картината,по която е работен модела и си правя класическа гобленова схема.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    Много ти благодаря tdm13,ще пробвам с първия начин,нищо че е пипкав,аз не бързам,лека по-лека ще стане.
    Ния благодаря ти и на теб за помощта,ама не мога да ти го пратя ще ме бият после.....




    Р.S. супер е,става,даже успях да го пробвам,благодаря още веднъж...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря tdm13 за доразяснението. И двата начина си имат и плюсове и минуси
    лек и хубав ден !

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря Ви , момичета! Намерих я, не че скоро ще ми остане време да набера нещо, ама друго си е като си знае човек, че ако му потрябва, е налице веднага

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте момичета искам да попитам, понеже съм новичка. Как мога след като съм си направила схемата с Pattern maker for cross stitch да я запиша на друг файл, понеже нямам принтер в къщи, и не могат да ми принтират схемата

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от harito_ Виж мнение
    Здравейте момичета искам да попитам, понеже съм новичка. Как мога след като съм си направила схемата с Pattern maker for cross stitch да я запиша на друг файл, понеже нямам принтер в къщи, и не могат да ми принтират схемата
    Направи я в пдф........... Сваляш си безплатна програма за виртуален принтер, аз ползвам doPDF примерно и като дадеш команда печат си избираш този виртуален принт............

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Направи я в пдф........... Сваляш си безплатна програма за виртуален принтер, аз ползвам doPDF примерно и като дадеш команда печат си избираш този виртуален принт............
    Много Благораря

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте! Инсталирах си програмата след което я кракнах и когато се опитам да я стартирам ми излиза следния диалогов прозорец и нищо не се случва. Изпробвах с премахване и рестартиране, след което отново кракване и все още си излиза въпросния диалогов прозорец. Моля помогнете.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    При изключен интернет ли инсталира?
    Ако не си изключила нета е възможно да се получи.Но ако си инсталирала при изключен интернет,тогава потърси друга кракната версия.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #14

    Подразбиране

    Не става при изключен нет. И с друга версия пробвах - пак излиза същото съобщение и при двата случая. Други предложения?

  15. #15

    Подразбиране

    Пробвай с този вариант: http://dfiles.eu/files/zg56y08ly
    Ако не става,вече незнам как да помогна.Повикай хакер на помощ.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 16 от 25 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •