Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 396

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте Жу и Дори!
    В серия от скрин шотове се постарах да ви покажа как се получават нещата.Доста от вашите въпроси се припокриват и затова обединих отговорите.На картинките ма как се прави палитра за пренабор и как се вкарва картинка под мрежата и как се работи върху нея.Сега бъразам за работа,но винаги съм насреща през свободното си време за пмощ.
    Архива със скрин шотовете изтеглете оттук:
    http://files.webfile.ru/file/fe2ad56...2cb0045ce020b0

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯЯЯ!!!!ЗЛАТНА СИ tdm13. Ти видя ли схемите дали ще станат,много малки квадратчета ми излизат и като си съхраня палитрата после не мога да я отворя,явно не е за менТвоето обяснение е най-добро за мен.Ще се мъча и за напред когато имам време.
    Редактирано от dori4a : 28.09.2014 в 17:12.

  4. #4

    Подразбиране

    Страхотна си Тонче! Безкрайно много ти благодаря за подробните обяснения. Пробвах се и стана както си го показала. Имам и още някой въпрос, но ще те питам на лични..

  5. #5

    Подразбиране

    tdm13 не мога да изпратя снимка.JLMR780 Maria на Heritage elegans от портретите е.Ако можеш помогни да я направим в схема!

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте,
    Моля за малко помощ.Имам схема на гоблен-правен на тази програма.С програмата не се разбрахме.Та да попитам дали някой може да ми даде линк или евентуално да удари едно рамо за промяна на файла в PDF формат...Предварително благодаря...

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsury23 Виж мнение
    Здравейте,
    Моля за малко помощ.Имам схема на гоблен-правен на тази програма.С програмата не се разбрахме.Та да попитам дали някой може да ми даде линк или евентуално да удари едно рамо за промяна на файла в PDF формат...Предварително благодаря...
    Прати ми схемата! Имаш моето рамо.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Прати ми схемата! Имаш моето рамо.
    Много ти благодаря

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета,опитвам се да направя схема по снимка,но не става много добре,има ли нещо специално ,което се прави за лица? С детайл ли се прави? Моля ви,ако някой е правил такава схема да помогне

  10. #10

    Подразбиране

    По снимка се прави много трудно.С детайл илии без,е въпрос на предпочитание.
    Веднъж правих схема по снимка,но я преработих с фотошоп са изглежда като рисувана картина и тогава направих схемата.Но беше сграда,а не лице.Иначе за лица съм работила само по картини.И пак е трудничко.
    Но не ти пречи да опиташ.Иначе можеш да пуснеш програмата автоматично да направи снимката на схема,но ще се получи прогон и ще се наложи да се правят зачиствания на единичните бодове и подмяна на неподходящите цветове с подходящи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    По снимка се прави много трудно.С детайл илии без,е въпрос на предпочитание.
    Веднъж правих схема по снимка,но я преработих с фотошоп са изглежда като рисувана картина и тогава направих схемата.Но беше сграда,а не лице.Иначе за лица съм работила само по картини.И пак е трудничко.
    Но не ти пречи да опиташ.Иначе можеш да пуснеш програмата автоматично да направи снимката на схема,но ще се получи прогон и ще се наложи да се правят зачиствания на единичните бодове и подмяна на неподходящите цветове с подходящи.
    Благодаря ти за отговора,аз опитах по стандартният начин,но се получава много отсечено,а за детско личице не е много красиво,ще опитам да избродирам една съвсем малка част на ситна панама и ще видим какво ще се получи

  12. #12

    Подразбиране

    А схемата къде е? Не я получих.

  13. #13

    Подразбиране

    От меню File,page setup, content,print information, show floss colors, show floss usage.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    От меню File,page setup, content,print information, show floss colors, show floss usage.
    Благодаря ти много Venipetgab! Би ли споделила как разпечатваш схемата без сивите участъци в началото на всяка страница?

  15. #15

    Подразбиране

    От меню File, Page setup, Content , сложи тикче на Fabric printing (space between stitches) и OK.

Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •