Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15232425
Показване на 361 до 375 от 396

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    някой инсталирал ли е Cross Stitch Saga на компютър-нещо не ми се получа ?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    някой инсталирал ли е Cross Stitch Saga на компютър-нещо не ми се получа ?
    Привет,
    аз инсталирах приложението на таблет и е много удобно за ползване, препоръчвам го.
    miss_petrova88@yahoo.com
    "Няма преки пътища до местата, където си струва да стигнеш"

  3. #3

    Подразбиране

    досега съм правила пренабори на схеми за гоблени ,сега ми се налага да направя пренабор на схема с по специални бодове и се оказа ,че имам много малко симболи в моята програма ,ще се радвам ако някой е правил такива пренабори и ми каже как мога да си добавя такива символи
    за да бъда по-добре разбрана ще кача един лист ,който искам да пренабера но ми липсват някои знаци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте, може ли да ми помогнете за програмата РМ - знаците за half бода се появяват в двата края на квадратчето, а не както за пълния кръст - в центъра. Правя един пренабор на Дименшънс защото схемата не се вижда добре. Ако не стане ще се мъча. Дано да сте ме разбрали. При рускините няма ткова нещо в пренаборите, които правят.
    Редактирано от antonia : 10.12.2018 в 20:34. Причина: допълнение

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от antonia Виж мнение
    Здравейте, може ли да ми помогнете за програмата РМ - знаците за half бода се появяват в двата края на квадратчето, а не както за пълния кръст - в центъра. Правя един пренабор на Дименшънс защото схемата не се вижда добре. Ако не стане ще се мъча. Дано да сте ме разбрали. При рускините няма ткова нещо в пренаборите, които правят.
    Привет,
    Може би Ви отговарям малко късно, но все пак ето как става:
    В меню Palette в Simbol Options... слагате отметка при "Use large stich symbol".
    Приятно шиене

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте направила съм си схема в PM но искам да я завъртя,ширината да стане височина ,защото искам да я принтирам така. Някой знае ли дали има такава опция? Виждам такава опция но не ми дава да я ползвам?
    Редактирано от Mishi : 23.09.2019 в 12:01.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    Отдавна преправям/основно знаците/ и разпечатвам схеми чрез тази програма,защото майка ми шие непрекъснато и малко и аз.
    Сега съм разпечатала една схема на Димейшън № 297 Flower_of_the_East.jpg ,но...в пренабора на схемата има Half stitch т.е обикновен наклонен бод ,но...проблема е,че в схемата излизат ето така бод.jpg
    Днес за трети път ми звъни да ми казва,че в схемата имало малки ромбоидчета и ги нямало в информацията с конците
    Гледам схемата и не виждам ромбоиди,но..тя ме тормози имало та имало.
    Има ли някакъв начин тези двойни значета да ги направя с един знак,но..в информацията да си излизат правилно знака+цвета Half stitch

    п.п дано сте ме разбрали , че искам да й го оправя да не се мъчи милата

  8. #8

    Подразбиране

    Можеш да промениш схемата ето така.Смени първо знака на халф стича и тогава промени схемата.Изрично спомеи на жената,че точно този знак се шие с еденичен наклонен бод.
    Поне за друго не се сещам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15232425

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •