Страница 4 от 27 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 396
  1. #46

    Подразбиране ПРОГРАМА ЗА ПРАВЕНЕ НА СХЕМИ – Pattern Maker

    здравейте, имам следният проблем:
    Свалих програмата за правене на гоблени pmv4_ne, инсталирах я , но неотваря нито картинка нито схема , нищо.Дава следното съобщение:
    Command line parameters:
    /L Language ID
    /S и т.н.

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от DUDATA Виж мнение
    здравейте, имам следният проблем:
    Свалих програмата за правене на гоблени pmv4_ne, инсталирах я , но неотваря нито картинка нито схема , нищо.Дава следното съобщение:
    Command line parameters:
    /L Language ID
    /S и т.н.
    Да не би Уиндоуса да ти е на български?Може би да е от това.
    Иначе може да е грешка при инсталирането,трябва да се чете какво пише там,където е необходимо да се слагат отметки.
    А най-накрая,може и да не си издърпала читава програма,тоест да не е пълна.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #48

    Подразбиране текст в гоблен

    Здравейте момичета,можете ли да ми кажете дали на гоблен с йероглифи, може да се добави и превод на текста на Бг с програмата PM или някоя друга и ако да,то как става?Предварително благодаря.

  4. #49

    Подразбиране :)

    Здравейте и от мен. Аз искам да попитам дали програмата има опция да промени вече направена цветна схема в черно - бяла. Една съфорумка ми каза, че може. Доста се порових, но не намерих от къде. Моля за помощ,з. мн. ми хареса гоблена, а няма как да разпечатам цветните схеми

  5. #50

    Smile

    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Здравейте и от мен. Аз искам да попитам дали програмата има опция да промени вече направена цветна схема в черно - бяла. Една съфорумка ми каза, че може. Доста се порових, но не намерих от къде. Моля за помощ,з. мн. ми хареса гоблена, а няма как да разпечатам цветните схеми
    От панела Palette избираш Symbol format и махаш отметката на Allow color behind symbol. Само преди това провери дали на всеки цвят има и символ.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    От панела Palette избираш Symbol format и махаш отметката на Allow color behind symbol. Само преди това провери дали на всеки цвят има и символ.
    Стана! Много, много благодаря! А как мога да запазя промените. Никъде не виждам бутон save

  7. #52

    Smile

    Ако версията ти е PM Viewer - неможеш.

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте,инсталирах си pattern maker, но ми търси сега някакъв key..някой може ли да ми помогне?

  9. #54

    Подразбиране

    Здравейте!Направих си схема на гоблен през ПМ,но когато започнах да шия се оказа ,че цветовете които на схемата се виждат като част от тъмно-зелената гама всъщност са сиво-кафеви и ушитият участък стана по-тъмен.Въпросът ми е как мога да коригирам това несъответствие?

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от niata Виж мнение
    Някой случайно да има версия на pattern maker за windows7? Версията, която имам кракната не тръгва на този Windows. Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна taniayaneva75@gmail.com
    Цитат Първоначално написано от muraj Виж мнение
    Моля помагайте,въпроса ми е към тези които имат VISTA а най вече към знаещите ,има ли начин да сваля новата версия на РМ.....иначе за VISTA ми иска парички
    Няма такива версии, но пък те си тръгват даже и на Убунту, дори и на Слак.
    ... а относно сваляне на по-нови версии вижте тук.

  11. #56

    Подразбиране

    Благодаря,но наистина немога да я кача отново.

  12. #57

    Подразбиране

    Момичета да ви попитам,тези от вас които се занимават по-сериозно с Pattern Maker ,как се прави схема с детайл с тази програма?Примерно лицето да е 1:1 ,а фона 1:4.
    Редактирано от arrow : 26.09.2010 в 22:18.

  13. #58

    Подразбиране

    Да, разбрах,благодаря ти много
    Редактирано от arrow : 26.09.2010 в 22:19.

  14. #59

    Подразбиране

    момичета, имам един въпрос . Как да махна бек стич от схемата в ПМ и дали е възмажно това?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от natkam Виж мнение
    момичета, имам един въпрос . Как да махна бек стич от схемата в ПМ и дали е възмажно това?
    Зависи от схемата.Не всяка схема позволява премахването на бека.Аз ненавиждам бекстичите и когато схемата позволява,ги премахвам.
    Ако модела е изцяло запълнен,т.е.има си някакъв фон,един по един изчиствам цветовете от палитрата,които участват в бекстича и после отново го добавям и запълвам изпразнените полета.Обаче първо единия цвят,озтривам,добавям,попълвам;след това другия и т.н.
    Но ако схемата ти е без фон,запълни напърво време празното пространсвто с някой цвят,който го няма в ключа,премахни бекстичите както съм ти написала по-горе и после премахни този допълнителен цвят.
    Не забравяй да превърнеш накрая всички бодове във фулстич,понеже при бекстича имаме халф и коутър стич.Даже и да се премахне,тези бодове остават.
    Ако не можеш да се оправиш,прати ми схемата,ще ти я върна без бековете.
    На ЛС ще ти дам линк да видиш как съм преработила една такава схема на Дименшънс.


    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Момичета,дали някой има инсталирана програма PC stich за отваряне на .pat файлове и възможност да превърне една схема от .pat в pdf формат.
    Благодаря на отзовалите се
    Аз я имам.Мога да помогна.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 4 от 27 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •