Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 396
  1. #76
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    А може ли някой да обясни как контура да е като права линия а не пунктир при принтиране на схемата?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #77

    Подразбиране

    аз не съм кой знай какъв специалист но линията на контура каква да е и какъв цвят да е си я задаваш в палитрата в прозореца на Palette options 5-тия бутон от ляво на дясно с име Back St. Symbol натискаш отваря се прозорец с три бутона от бутона Style ,който е в дясно избираш вида на контура , а от бутона в ляво -Color и какъв цвят да е и има още един бутон за дебелината на контура -дано да обясних разбрано и да съм ти била полезна

  3. #78
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Благодаря за помощта, zhak! Не успях да го променя, но утре ще пробвам пак и ще кажа дали съм се справила!



    Стана, стана! Трябвало е да затворя програмата. Благодаря за помощта!
    Редактирано от Ge4i1970 : 21.08.2011 в 23:54.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  4. #79

  5. #80

    Подразбиране

    Здравейте,момичета.Помогнете като ми кажете как от цветна схема да премина на черно бяла и как се сменят символи.g.lulova@monek-bg.com

  6. #81

    Smile

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    Здравейте,момичета.Помогнете като ми кажете как от цветна схема да премина на черно бяла и как се сменят символи.g.lulova@monek-bg.com

    http://www.goblenite.org/showpost.ph...8&postcount=61

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Къде е това Раlete

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    Къде е това Раlete
    Направих го,преминах на черно бяла,но където няма знак как да сложа

  9. #84

    Подразбиране

    Кликни един път върху знака който искаш да смениш-ще излезе меню.Кликваш върху Symbol/мисля,че е третия отляво надясно/-излизат знаците.Като кликнеш 2 пъти на предпочитаният знак,той се поставя там където ти е маркирано отначало.Дано си разбрала
    rusinova@mail.bg

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Кликни един път върху знака който искаш да смениш-ще излезе меню.Кликваш върху Symbol/мисля,че е третия отляво надясно/-излизат знаците.Като кликнеш 2 пъти на предпочитаният знак,той се поставя там където ти е маркирано отначало.Дано си разбрала
    Благодаря на всички които ми помагат ще пробвам,дано да успея

  11. #86

    Подразбиране

    Нищо не става,като минах на черно бяла схема ми останаха празни и не мога да им сложа знаци.Това е явно нищо не мога да направя освен да се мъча с цветна схема

  12. #87

    Подразбиране

    не се отчайвай така се учи човек - там където няма знак виж дали не е бил оцветен в бяло при цветната схема и като се направи черно-бяла той не се вижда просто му сложи друг цвят от формат символ и ще се появи знака

  13. #88

    Подразбиране

    момичета от две седмици ПМ ни иска да ми отваря схемите,а преди това работеше без проблем.Изтрих я и я инсталирах на ново,но пак ми дава същия проблем,направо ще се побъркам.Ако някой може да ми я изпрати ще съм много благодарна,понеже имам няколко свалени схеми и не мога да ги отворя.

  14. #89

    Подразбиране

    Благодаря,ще опитам и дано се получи.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    tdm13, благодаря много за отговора, проблема е че не мога да бъда много сигурна с кои нормални цветове да заменям
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •