Страница 9 от 27 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 396
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от теодора Виж мнение
    Инсталирах си програмата. Но мога ли директно от нея да превърна файла в .pdf формат
    Трябва да имаш инсталиран виртуален принтер или Adobe Acrobat.В kaldata има много безплатни версии.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #122

  3. #123

    Подразбиране

    как от цветно оформена схема да я направя черно бяла, веднъж го направих но как и аз не разбрах

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от теодора Виж мнение
    как от цветно оформена схема да я направя черно бяла, веднъж го направих но как и аз не разбрах
    Аз го правя така ,но не съм сигурна дали няма по лесен начин
    Palette,Simbol Format отваря ти се табличка с цветовете ,
    махаш отметката от Background,Allow color behind simbols
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    Може ли да се ограничи по някакъв начин бройката на цветовете в ключа?

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от теодора Виж мнение
    Може ли да се ограничи по някакъв начин бройката на цветовете в ключа?
    Ако модела е ХАЕД или Голдън КАйт може.Но иначе при нормални схеми ще се изгуби колорита на гоблена и дълбочината му.Ще стане някак си "плосък" или мацаница.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #128

    Подразбиране

    Да не започвам нова тема, мисля,че проблемът ми е за тук, пък ако не е, модераторите да ме преместят.
    От Коледа съм с лаптоп и с Уиндоус 7.
    Инсталирах си тая програма, с която се разглеждат pat файловете, обаче нямам никакъв късмет с xsd файловете.
    Уж инсталирам, ама не се отварят и това си е. Като възможност за отваряне ми дава pat формат, а се вижда, че разширението е xsd.
    Направо вече не знам какво да правя.
    Нямам точна сметка на това колко пъти инсталирам, ама не е по-малко от 20
    Някакъв съвет?

  9. #129

    Smile

    Изтегли си от тук безплатната версия за твоят уиндоус - Pattern Maker Viewer

    http://www.hobbyware.com/pm_downloads.htm
    Редактирано от did_tag : 12.03.2012 в 15:40.

  10. #130

    Подразбиране

    Момичета и момчета , може ли някакви инструкции за работа с ПМ , защо си мисля , че ги срещнах някъде , рових но ... без резултат . ще ми се да пробвам как работи , инсталирах я но ... нещо ми липсва ... начин на употреба
    Благодаря ви
    mirobg@mail.ru
    Благодаря ви момичета , много , започвам мъките , но , много ми се ще да успея , за да почивам от шева
    Редактирано от Miro : 24.03.2012 в 10:47.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Момичета и момчета , може ли някакви инструкции за работа с ПМ , защо си мисля , че ги срещнах някъде , рових но ... без резултат . ще ми се да пробвам как работи , инсталирах я но ... нещо ми липсва ... начин на употреба
    Благодаря ви
    mirobg@mail.ru
    Изпратих каквото имам. Не знам до колко върши работа, защото дори не съм отваряла файла. Дано помогне!
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Момичета и момчета , може ли някакви инструкции за работа с ПМ Благодаря ви.
    mirobg@mail.ru
    Миро, и аз ти изпратих една инструкция за работа с ПМ...може би е същата като тази на Нели...

  13. #133

    Подразбиране

    момичета , помощ отново , благодарение на вас и на Илиянчето - вече боравя добре с програмата , НО.... как да изчистя подложката след като съм пренабрал схемата ??? Оп явно не съм дочел ... има пост , но ако ми го обяните пак ....
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  14. #134
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Миро, и аз не разбрах как става. Ще ми е интересно някой да обясни по-подробно.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет и от мен на всички, токущо открих този сайт и е страхотен. Интересувам се много от тези програми за които пишете, ако мога да Ви помоля да ми изпратите линкове за сваляне на някоя добра програма(за предпочитане на бг. или ако можете да ми обясните след това нагледно как да работя правилно с нея, че да се получат нещата ). Много благодаря предварително на отзовалите се !!!

Страница 9 от 27 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •