Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 396
  1. #376

    Talking

    пробвай с програмата PDF24Creator
    безплатна е

  2. #377

    Подразбиране

    някой да знае от къде да сваля Пмейкър,който работи с уиндоус 8

  3. #378

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    някой да знае от къде да сваля Пмейкър,който работи с уиндоус 8
    Аз я имам. Ако не се намери до утре - пиши ми къде да ти я изпратя.

  4. #379

    Подразбиране

    Преинсталирах си компютърът и вече съм с Windows 10 .PM отказа да работи.Деинсталирах я и я изтрих но сега не мога да инсталирам нова.Намирам програмата но не мога да я инсталирам защото не е съвместима с Windows 10 .Някой знае ли дали има версия на PM подходяща за Windows 10 ?

  5. #380

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дейзи Виж мнение
    Преинсталирах си компютърът и вече съм с Windows 10 .PM отказа да работи.Деинсталирах я и я изтрих но сега не мога да инсталирам нова.Намирам програмата но не мога да я инсталирам защото не е съвместима с Windows 10 .Някой знае ли дали има версия на PM подходяща за Windows 10 ?
    Ето тук пише и за Windows 10
    http://shemka.at.ua/index/skachat_pattern_maker/0-20

  6. #381

  7. #382

    Подразбиране

    Здравейте!Имам молба към Вас!Наскоро успях да си инсталирам програма "Pattern Maker",но не знам как се работи с нея Може ли някой да ми прати ръководство за работа с нея на български!Ще съм Ви благодарна!

  8. #383

    Подразбиране

    Инсталирах програмата но като се опитам да отворя картина програмата се самоизключва

  9. #384

    Подразбиране

    Здравейте,

    Искам да помоля, ако някой има програма за правене на схеми за гоблени, дали би ми направил няколко схеми безплатно.
    Благодаря!

  10. #385

    Подразбиране

    като има таблети с операционна система ундос , знае ли някой дали може да се инсталира на тях Pattern Maker ?

  11. #386

    Подразбиране

    На Windows може,на Android -не става.

  12. #387

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    На Windows може,на Android -не става.
    би трябвало да става , но все пак някой инсталирал ли е на таблет с Windows ,притесняваме че екрана примерно на телефона бързо угасва и ако и таблета е така устроен малко трудно ще може да се вижда схемата пък и да се шие от таблета?
    ако някой има опит нека го сподели

  13. #388

    Подразбиране

    Здравейте Бихте ли ми казали откъде да си изтегля Pattern Maker Трябва ми спешно Благодаря предварително emitcaneva@gmail.com

  14. #389

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Еми Цанева Виж мнение
    Здравейте Бихте ли ми казали откъде да си изтегля Pattern Maker Трябва ми спешно Благодаря предварително emitcaneva@gmail.com
    От тук безплатната версия,която е за отваряне на xsd файлове http://www.hobbyware.com/pm_downloads.htm
    профи версията https://yadi.sk/d/fGdI5DMtdgQc6/%D0%...D0%B8%20PM4.08

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря

Страница 26 от 27 ПърваПърва ... 1624252627 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •