Страница 1 от 27 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 396
  1. #1

    Подразбиране ПРОГРАМА ЗА ПРАВЕНЕ НА СХЕМИ – Pattern Maker 1

    може ли някои да ми обясни с каква програма се отварят PAT фаилове.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    всъщност единствено Pattern Maker for cross stich отваря pat файлове.PCstitch отваря xsd файлове.И има една подробност- схеми правени със стара версия на Паттерн Макер също отварят xsd.
    Така,че просто си свали и двете програми

  4. #4

    Подразбиране

    Знае ли някой от къде мога да си сваля Pattern maker for cross stitch

  5. #5

    Подразбиране

    Даммм трудно е, а освен това нещо ми изкарва модела доста по различен отколкото при Pattern Maker /но аз вече започнах да шия нещо правено с Pattern Maker и ще видя коя е по добрата/ :? а иначе и аз искам някои да обясни ама така просто като на "индианец"
    http://deliriym.multiply.com/
    Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка. Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!

  6. #6

    Подразбиране Програма за правене на нови схеми...

    Някой може ли да ми каже програма, с която да направя нова схема на гоблен? :? Че сега намерих един наистина прекрасен гоблен,а ще ми е по-удобно ако схемата е добре направена...

  7. #7

    Подразбиране

    За пренабиране на стара схема ли става въпрос ? Аз лично ползвам Pattern Maker for Cross Stitch и се получава бързо и лесно.

  8. #8

    Подразбиране

    А може ли линк от където да си я сваля? :? Че напоследък имам особенно голяма нужда от такава програма...

  9. #9

    Подразбиране

    Как точно да стане свалянето , моля да помогнеш :?

  10. #10

    Подразбиране :)

    A niakoi moje li da obiasni kato napravia shemata v Pattern Maker posle ia Exportvam kak da ia napravia da ne e na 1 list a na niakolko. Problema e 4e iskam da ia pratia po internet na 1 priatelka a tia niama Pattern Maker

  11. #11

    Подразбиране ПРОГРАМА ЗА ПРАВЕНЕ НА СХЕМИ – Pattern Maker 1

    Цитат Първоначално написано от antonia Виж мнение
    аз си направих схема на една картина"ваза с латинки". мога да я разпечатам на домашния принтер от програмата Pattern Maker както трябва -на няколко листа. трудното е в това, че искам също да я изпратя по е-mail , но не зная как да я запомня че да се разпечатва както става, когато си разпечатваме безплатните схеми "солария", "гинокардия"... (те са формат pdf) дано ме разбрахте какво искам да направя.

    дано има по-големи специалисти , които да обяснят, защото прочетох по-горе за такъв проблем, явно е нужно обяснение:
    първо зада можете да експортирате в пдф формат ви трябва едно специално приложение на пакета адобе Adobe Acrobat Distiler - то е това което конвертира всякакви графични формати в .pdf файлове - а как става това ще покажа в няколко картинки.
    1. от падащото меню избираме настройката за печат на страница
    2. За да са ясни символите тук трябва да стои цифра от 8 до 10 . По-малките от 8 са за случай когато в схемата има множество различни бодове.А по-големи от 12 - правят символите миниятюрни и трудни за разпознаване
    3. От падащото меню избираме принтиране
    4.От подпрозореца трябва да изберем онова приложение с кото искаме да принтираме.
    5. В нашия случай искаме да направим документа в пдф формат и за целта е необходимо в този прозорец за принтиране да имаме тази опция - ако я имаме тогава всичко е наред - програмата автоматично започва да конвертнира схемата в пдф формат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Да ви попитам немога да си влезна в програмата Pattern Maker for Cross Stitch, получавам съобщение: C:\Program Files\Hobby Ware\Patten Maker\program_v4\pmaker.exe. Моля ви помогнете!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Мила Tanichka76 сигурно си кракнала програмата вече, нали? Ако е така и ти излиза този прозорец не си го направила правилно. Изтрий цялата програма и я въведи наново като я кракнеш пак. Ако нещо не си разбрала пиши, ще ти обясня подробно.
    Редактирано от zezata : 30.06.2016 в 14:35.

  14. #14

    Подразбиране смяна на вида на бода на програма за гоблени

    ,опитах с много програми за гоблени,но никоя не ми харсева как прави изображението от снимка.Стои ми много на квадрати.Работих последно с Pattern Maker for cross stitch 4 ,но немога да разбара как да сменя на обикновен бод.....или какво е за мен обикновен бод? 1:1 и да е /....Дано да се те ме разбра ли!Изображението е лице на децата ми и за това искам да стане наистина сполучливо!Имам упътване на български на програмата,но нещо или аз не правя както трябва или просто по-хубаво нестава?
    Ще съм много благодарна ако някой ми каже как да се справя с проблема.....Предварително благодаря

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    В ПМ има бутон за подмяна на знаците в реда с бутоните, ако не го виждаш има го и тук Edit/Change/Stitch Type. Настройката на мрежата също може да я промениш от мрежа през десет знака, на мрежа през 20, от Fabric/Grid Options.
    Горе долу такива неща ползвам.
    Качеството на получения гоблен си зависи и от: снимката която се импортира, броя на цветовете и зададения размер на гоблена.
    A LONE RIDER

Страница 1 от 27 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •