Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 396
  1. #256

    Подразбиране

    Пробвай с този вариант: http://dfiles.eu/files/zg56y08ly
    Ако не става,вече незнам как да помогна.Повикай хакер на помощ.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #257

    Подразбиране

    tdm13 много благодаря за помощта ти! За съжаление и този вариант не помогна! Отново излиза същият диалогов прозорец... Ще се разровя още из нет-а

  3. #258

    Подразбиране

    На какъв windows се опитваш да я инсталираш? Ако е на 7-ца то това е нормално, защото оригиналната програма не е правена за него. Тогава пробвай от тук http://www.youtube.com/watch?v=xXzJIQjIlrg

  4. #259

    Подразбиране

    Стана!!! Много благодаря tsenka01! Вече официално си имам инсталиран Pattern Maker!

  5. #260

    Подразбиране

    Честито. Приятно ползване на програмата.

  6. #261

    Подразбиране

    Може ли някой да ми каже, с коя програма се отварят pat. файлове? Имам инсталирана Pattern Maker for cross stitch, която безпроблемно ми отваря xsd. файловете, но не и тези със разширение pat.

  7. #262

    Подразбиране

    Pat - файлове се отварят с PSstitch. Нямам спомен обаче откъде съм изтеглила програмата.

  8. #263

    Подразбиране

    Много, много благодаря! Потърсих програмата в нета, инсталирах я и стана!!!!

  9. #264

    Подразбиране

    Здравейте. От известно време работя с програмата Pattern Maker и сама си напирам схеми, който са нечетливи в други варианти, но срещам една трудност - не мога да си извадя цветната картинка от набраната схема, а знам че може. Някой би ли ми обясни как да го направя, за да се науча и на това. Предварително благодаря на заинтересованите.

  10. #265

    Подразбиране

    Привет, jelana79, не ползвам често ПМа, не знам дали точно ще те упътя, но струва ми се търсиш това:
    от менюто View -> Solid


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #266

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Здравейте. От известно време работя с програмата Pattern Maker и сама си напирам схеми, който са нечетливи в други варианти, но срещам една трудност - не мога да си извадя цветната картинка от набраната схема, а знам че може. Някой би ли ми обясни как да го направя, за да се науча и на това. Предварително благодаря на заинтересованите.
    Свали този архив.Приложила съм ти скринове как става.Не мога да кача картинки,защото ВСЕ ОЩЕ ИМА ОГРАНИЧЕНИЯ за броя на качените картинки,въпреки,че са на външен източник.
    http://webfile.ru/file/f9f29435e3a66f4f653dc0f098d469f3

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #267

    Подразбиране

    Ааааа... tdm13, страхотна си! Много благодаря за ИЗЧЕРПАТЕЛНИТЕ обяснения, справих се и съм много доволна. На когото му е нужно да си прави картинка - това е начина, получава се идеално. Искрени благодарности!!!

  13. #268

    Подразбиране

    Момичета,някой може ли да ми помогне.Когато конвертирам от ПМ в ПДФ формат с виртуален принтер,схемата е много широка на листа/отстрани е много малко бялото поле от листа на екрана/ и при разпечатване последните колонки от схемата липсват.Как обясних само,дано сте ме разбрали
    rusinova@mail.bg

  14. #269

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Момичета,някой може ли да ми помогне.Когато конвертирам от ПМ в ПДФ формат с виртуален принтер,схемата е много широка на листа/отстрани е много малко бялото поле от листа на екрана/ и при разпечатване последните колонки от схемата липсват.Как обясних само,дано сте ме разбрали
    Вероятно проблема ти е от настройките за принтиране. Прати ми схемата да ти я направя и ще ти обясня как става.

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Дали тази или някоя друга програма имат възможността да ви дадат справка за броя бодове с даден символ от схемата?
    Например: брой бодове със символ / - 200.
    Това би помогнало да се изчисли някакъв прогнозен разход на конец при комплектовката на гоблените .

Страница 18 от 27 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •