Страница 20 от 27 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 396
  1. #286

    Подразбиране

    tdm13
    Ще се справя. Ще ти я изпратя, когато е готова.

  2. #287

    Подразбиране

    Не ми я изпращай.Заради теб го направих Аз имам друг метод,а и използвам повече Ариадна.
    Ако нещо те спъва в ексела,,да ти я направя утре следобед?Само ми дай подробни указания как я искаш.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #288

    Подразбиране

    didi67,това устройва ли те?

    https://yadi.sk/d/zsi4jj5XT4C7c

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #289

    Подразбиране

    tdm13, благодаря ти.
    Аз си я направих. Писах ти все пак на е-мейла.

  5. #290

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!!!
    Може ли някой да ми каже, как да направя така че от два различни номера конци да се образува мартеница в РМ. Надявам се да съм задала въпроса си правилно. например 347 и 350 да са в един знак.

  6. #291

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TATQNA Виж мнение
    Здравейте, момичета!!!
    Може ли някой да ми каже, как да направя така че от два различни номера конци да се образува мартеница в РМ. Надявам се да съм задала въпроса си правилно. например 347 и 350 да са в един знак.
    Отиваш на палитрата с цветовете,и от малкото меню долу където са,отваряш го и търсиш Blends,маркирваш него и си създаваш вече,колкото си цветове в един знак.

    Ето погледни,може би по-лесно ще го разбереш.
    Редактирано от manka : 25.06.2014 в 20:38.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #292

    Подразбиране

    ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!!!

  8. #293

    Подразбиране

    Здравей те момичета!!! имам един смесен ключ - как да го набера, по точно 2 ред ?кл.jpg

  9. #294

    Подразбиране

    Според мен този цвят се шие с една нишка /за втория ред - 1/6/

  10. #295

    Подразбиране

    Става въпрос за пренабиране в програмата ПМ да излязат с гобленов бод и кръстат и единият бод да е с двоен конец а другият с единичен.

  11. #296

    Подразбиране

    От Palette си избираш цветовете по два или повече пъти,колкото различни бода имаш, после си маркираш съответния цвят и от Strands си избираш съответния бод с колко нишки да се шие.

  12. #297

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepa Виж мнение
    Става въпрос за пренабиране в програмата ПМ да излязат с гобленов бод и кръстат и единият бод да е с двоен конец а другият с единичен.
    Въпроса ти е малко объркващ-хем гобленов ,хем кръстат бодИначе, ако искаш да отбележиш че със съответния цвят ще се шие 1/6,щом отбележиш цвета с който ще работиш , натискаш следващия бутон от палитрата strands ,отваря ти се прозорец и от падащото меню можеш да си определиш броя на нишките с които да шиеш .Full/кръстчета/, Half/гобленов/.Аз поне от ключа който си дала не виждам с един и същи цвят да се шият и двата бода .
    Дано си ме разбрала !Успех!
    Редактирано от pepen : 15.07.2014 в 22:35.

  13. #298

    Подразбиране

    Много БЛАГОДАРЯ на venipetgab и ререn!!!!!!!!!!!!!

  14. #299

    Подразбиране Помощ за портрет на Васил Левски.

    Здравейте и от мен Аз съм съвсем нова във форума, както и в шиенето на гоблени. Мъжът ми се опитва да направи схемата за портрет на Васил Левски с размери 70/105. Това му е голяма мечта и аз искам да го ушия за него. Въпросът ми е кой бод е най-подходящ за портрет, както и на каква панама да се ушие- 14,16,18? С колко цвята ще изглежда най-добре? Моля ви да ми помогнете. Ще съм ви благодарна ако се сетите и друго, което пропускам. Сигурна съм, че с ваша помощ ще успея да го започна и надявам се да го завърша. За конците разбрах, че на DMC 100% вълна са най-подходящи.
    Slide1.JPG
    Ето това е снимката.
    Редактирано от vyara_p : 25.07.2014 в 15:40.

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте!
    Имам следният въпрос: може ли да се инсталира РМ на таблет с ОС Android 4.1.2 ?

Страница 20 от 27 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •