Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 396
  1. #226

    Подразбиране

    не мога да разбера откъде, а и как да си изтегля програмката РМ

  2. #227

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от цвят Виж мнение
    не мога да разбера откъде, а и как да си изтегля програмката РМ

    http://www.hobbyware.com/pm_downloads.htm

  3. #228

    Подразбиране

    Здравейте, мога ли да попитам при разпечатване на схемите как да ми излезе сивата зона която застъпва листите?
    Благодаря предварително.
    Намерих го page setup -> Content -> show page overlapping
    Редактирано от pipitka : 28.12.2013 в 13:21.
    eхooooooooooooooo

  4. #229

    Подразбиране


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #230

    Подразбиране

    Здравейте приятели. Някой знае ли дали PM може да се инсталира наОС Android, за да я използвам от таблет

  6. #231

    Подразбиране

    Здравейте,някой знае ли как по снимка се прави гоблен.

  7. #232

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsenka01 Виж мнение
    Здравейте приятели. Някой знае ли дали PM може да се инсталира наОС Android, за да я използвам от таблет
    Мисля,че няма такава опция.За всеки случай влез в официалния сайт на Hobbyware и провери.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #233

    Подразбиране

    Искам да си махна бекстича от схемата,може ли някой да ми каже какво да натисна моляяяяя,че и на всичкото отгоре ми е на руски програмата и пак не виждам кое да натисна

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #234

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Искам да си махна бекстича от схемата,може ли някой да ми каже какво да натисна моляяяяя,че и на всичкото отгоре ми е на руски програмата и пак не виждам кое да натисна
    Ако ми изпратиш схемата в електронен формат може и да ти го махна този омразен бекстич. Но не мога да ти обясня, че не от всяка схема мога с моята програма. На някои мога на други не.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #235

    Подразбиране

    Не мога да го обясня с думи,но мога да то покажа два начина.
    Лошото е,че има ограничени в приложените картинки,въпреки,че използвам външен източник и ще бъдат няколко поста едно след друго.


    Това е първия начин.Доста е пипкав.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #236

    Подразбиране

    А това е вторият начин(постовете са два,един след друг,за този начин)


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #237

    Подразбиране


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #238

    Подразбиране

    А ако схемата е без фон,запълвам празните полета с някакъв контрастен цвят,който не е от палитрата на схемата,изчиствам бековете по втория начин и после изтривам излишния допълнителен цвят.
    Дано съм била ясна и полезна.
    Лично аз използвам повече втория начин,защото първият ме побърква

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #239

    Подразбиране

    Този втори начин сигурен ли е, че след като се изтрие цвета на бекстича , след това при възстановяване на цвета на празните клетки, ако е имало бодове от различен тип първоначално / кръстат , полукръстат и други в различни посоки / ще се възстановят на точните им места ???
    Или този втори начин е подходящ само при един вид бод . Питам защото не съм го пробвала, а ми се струва че ще има проблем ... при по- сложни схеми ...
    Последната снимка не работи с увеличение на клика и може и там е отговора на въпросът ми ???

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:

    Съжалявам за дефектиралото фото.
    За по-сложните схеми се използва първият начин.Иначе всичко се разваля.
    Аз понеже съм закостенял привърженик на гобленовия бод,ако ми хареса по-сложна схема,си я преработвам в класическа гобленова.Ако стане,де.Гледам виртуалния резултат.Ако се получи мацаница,просто спирам.Търся картината,по която е работен модела и си правя класическа гобленова схема.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •