Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 396
  1. #241

    Подразбиране

    Много ти благодаря tdm13,ще пробвам с първия начин,нищо че е пипкав,аз не бързам,лека по-лека ще стане.
    Ния благодаря ти и на теб за помощта,ама не мога да ти го пратя ще ме бият после.....




    Р.S. супер е,става,даже успях да го пробвам,благодаря още веднъж...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #242

    Подразбиране

    Аз съм ползвала първия начин - хващаш му цаката и с малко търпение контура се маха. Успех, Манка !

  3. #243

    Подразбиране

    Благодаря tdm13 за доразяснението. И двата начина си имат и плюсове и минуси
    лек и хубав ден !

  4. #244

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    благодаря за линка, супер! Отново мога да си разгледам схемите.
    Дали не знаеш от къде може да се свали pattern maker for cross stitch Pro за windows 7 или 8, макар че едва ли пак ще седна да пренабирам или правя схеми.

  5. #245

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    благодаря за линка, супер! Отново мога да си разгледам схемите.
    Дали не знаеш от къде може да се свали pattern maker for cross stitch Pro за windows 7 или 8, макар че едва ли пак ще седна да пренабирам или правя схеми.
    Аз лично профи версия нямам идея от къде. На лапопа съм само с Viewer ................

  6. #246

    Подразбиране

    Благодаря Ви , момичета! Намерих я, не че скоро ще ми остане време да набера нещо, ама друго си е като си знае човек, че ако му потрябва, е налице веднага

  7. #247

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    Отдавна преправям/основно знаците/ и разпечатвам схеми чрез тази програма,защото майка ми шие непрекъснато и малко и аз.
    Сега съм разпечатала една схема на Димейшън № 297 Flower_of_the_East.jpg ,но...в пренабора на схемата има Half stitch т.е обикновен наклонен бод ,но...проблема е,че в схемата излизат ето така бод.jpg
    Днес за трети път ми звъни да ми казва,че в схемата имало малки ромбоидчета и ги нямало в информацията с конците
    Гледам схемата и не виждам ромбоиди,но..тя ме тормози имало та имало.
    Има ли някакъв начин тези двойни значета да ги направя с един знак,но..в информацията да си излизат правилно знака+цвета Half stitch

    п.п дано сте ме разбрали , че искам да й го оправя да не се мъчи милата

  8. #248

    Подразбиране

    Можеш да промениш схемата ето така.Смени първо знака на халф стича и тогава промени схемата.Изрично спомеи на жената,че точно този знак се шие с еденичен наклонен бод.
    Поне за друго не се сещам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #249

    Подразбиране

    Здравейте момичета искам да попитам, понеже съм новичка. Как мога след като съм си направила схемата с Pattern maker for cross stitch да я запиша на друг файл, понеже нямам принтер в къщи, и не могат да ми принтират схемата

  10. #250

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от harito_ Виж мнение
    Здравейте момичета искам да попитам, понеже съм новичка. Как мога след като съм си направила схемата с Pattern maker for cross stitch да я запиша на друг файл, понеже нямам принтер в къщи, и не могат да ми принтират схемата
    Направи я в пдф........... Сваляш си безплатна програма за виртуален принтер, аз ползвам doPDF примерно и като дадеш команда печат си избираш този виртуален принт............

  11. #251

  12. #252

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Направи я в пдф........... Сваляш си безплатна програма за виртуален принтер, аз ползвам doPDF примерно и като дадеш команда печат си избираш този виртуален принт............
    Много Благораря

  13. #253

    Подразбиране

    Здравейте! Инсталирах си програмата след което я кракнах и когато се опитам да я стартирам ми излиза следния диалогов прозорец и нищо не се случва. Изпробвах с премахване и рестартиране, след което отново кракване и все още си излиза въпросния диалогов прозорец. Моля помогнете.

  14. #254

    Подразбиране

    При изключен интернет ли инсталира?
    Ако не си изключила нета е възможно да се получи.Но ако си инсталирала при изключен интернет,тогава потърси друга кракната версия.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Не става при изключен нет. И с друга версия пробвах - пак излиза същото съобщение и при двата случая. Други предложения?

Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •