Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 396
  1. #346

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    По снимка се прави много трудно.С детайл илии без,е въпрос на предпочитание.
    Веднъж правих схема по снимка,но я преработих с фотошоп са изглежда като рисувана картина и тогава направих схемата.Но беше сграда,а не лице.Иначе за лица съм работила само по картини.И пак е трудничко.
    Но не ти пречи да опиташ.Иначе можеш да пуснеш програмата автоматично да направи снимката на схема,но ще се получи прогон и ще се наложи да се правят зачиствания на единичните бодове и подмяна на неподходящите цветове с подходящи.
    Благодаря ти за отговора,аз опитах по стандартният начин,но се получава много отсечено,а за детско личице не е много красиво,ще опитам да избродирам една съвсем малка част на ситна панама и ще видим какво ще се получи

  2. #347

    Подразбиране

    имам инсталирана програмата РМ , но нямам палитра за вълнените конци-шерст и не мога да отварям пренабори направени с тази палитра, въпроса ми е мога ли да добавя към моята вече инсталирана програма тази палитра и как да го направя , ако това е възможно то знае ли някой от къде мога да изтегля тази палитра?

  3. #348

    Подразбиране

    Трудна работа.Попитай в руските форуми.Мисля,че те правят въвеждане на вълна в палитрата.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #349

  5. #350

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Анхор имат вълнена палитра.
    палитрата анхор я има в програмата , но не се отварят схеми пренабрани с вълна ,това някаква друга палитра на анхор ли е?

  6. #351

    Подразбиране

    има я в руските тракери - много трудно се краква

  7. #352

    Подразбиране

    по лесно е с PDF24 Creator - безплатна е и е елементарна за работа.

  8. #353

    Подразбиране

    най-добре направете целия гоблен в 1:1. получава се перфектно, но е по-голяма играчка с шиенето.

  9. #354

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от babet Виж мнение
    най-добре направете целия гоблен в 1:1. получава се перфектно, но е по-голяма играчка с шиенето.
    това не го разбрах -какво общо има бода 1:1 с въпроса за палитрата?

  10. #355

    Подразбиране

    Някой,който импортирана вълна в палитрата да ти изпрати файл с исканата палитра.. Като отвориш програмата,от падащо меню на Палитра избери опция Import Palette File и импортираш.Но не мога да разгадая разширението на файла.
    Поне това открих в хелп-менюто.Или поне така го разбрах.
    Importing Color Definitions

    Version 4 of Pattern Maker stores the color definitions for each floss/thread type using a different method than used for previous versions. If you have floss/thread files from an earlier version that you would like to import into version 4, then select Import Color Definitions from the Palette menu for each file. The color definitions for each file will then override those definitions provided with the program.

    The file names for the floss/thread files used for earlier versions have ‘thread’ as the main part of the name. For example, the file for DMC is ‘threads.dmc’.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #356

    Подразбиране

    Момичета,как да включа смесени цветове/blend/в палитрата?

  12. #357

    Подразбиране

    От меню Palette, Colors, Type избираш Blends и ти се отваря палитра с най-често срещаните бленди. Ако блендата ти я няма, си я създаваш и си я добавяш в палитрата.

  13. #358

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    От меню Palette, Colors, Type избираш Blends и ти се отваря палитра с най-често срещаните бленди. Ако блендата ти я няма, си я създаваш и си я добавяш в палитрата.
    Благодаря !!!

  14. #359

    Подразбиране

    Искам описанието на бг.благодаря

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета , нуждая се от помоща ви , можете ли да ми помогнете , да ви пратя xsd формата и да го ми го преорбазувате в ПДФ , не съм спец в програмата , а принтера ми в къщи се повреди , а искам да си я принтирам в службата . благодаря ако се отзове някой ...
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •