Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Показване на 391 до 396 от 396
  1. #391

    Подразбиране

    някой инсталирал ли е Cross Stitch Saga на компютър-нещо не ми се получа ?

  2. #392

    Подразбиране

    досега съм правила пренабори на схеми за гоблени ,сега ми се налага да направя пренабор на схема с по специални бодове и се оказа ,че имам много малко симболи в моята програма ,ще се радвам ако някой е правил такива пренабори и ми каже как мога да си добавя такива символи
    за да бъда по-добре разбрана ще кача един лист ,който искам да пренабера но ми липсват някои знаци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    някой инсталирал ли е Cross Stitch Saga на компютър-нещо не ми се получа ?
    Привет,
    аз инсталирах приложението на таблет и е много удобно за ползване, препоръчвам го.
    miss_petrova88@yahoo.com
    "Няма преки пътища до местата, където си струва да стигнеш"

  4. #394

    Подразбиране

    Здравейте, може ли да ми помогнете за програмата РМ - знаците за half бода се появяват в двата края на квадратчето, а не както за пълния кръст - в центъра. Правя един пренабор на Дименшънс защото схемата не се вижда добре. Ако не стане ще се мъча. Дано да сте ме разбрали. При рускините няма ткова нещо в пренаборите, които правят.
    Редактирано от antonia : 10.12.2018 в 21:34. Причина: допълнение

  5. #395

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от antonia Виж мнение
    Здравейте, може ли да ми помогнете за програмата РМ - знаците за half бода се появяват в двата края на квадратчето, а не както за пълния кръст - в центъра. Правя един пренабор на Дименшънс защото схемата не се вижда добре. Ако не стане ще се мъча. Дано да сте ме разбрали. При рускините няма ткова нещо в пренаборите, които правят.
    Привет,
    Може би Ви отговарям малко късно, но все пак ето как става:
    В меню Palette в Simbol Options... слагате отметка при "Use large stich symbol".
    Приятно шиене

  6. #396

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте направила съм си схема в PM но искам да я завъртя,ширината да стане височина ,защото искам да я принтирам така. Някой знае ли дали има такава опция? Виждам такава опция но не ми дава да я ползвам?
    Редактирано от Mishi : 23.09.2019 в 13:01.

Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •