Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране Идеално е!

    Справих се, свалих ги, пробвах и става добре.
    Много благодаря! Не получих линкове, но затова пък се запознах подробно със сайта и ги намерих. Голяма играчка, но е приятно!

  2. #17

    Подразбиране

    :? www.paraskeva.ru/pcstitch2.htm - ето на тук има подробно обяснение как се работи със програмата.«PCStitch. Как сделать схему» :kissyou[/url]

  3. #18

    Подразбиране ООО

    Имам въпрос
    Инсталирах си PC Stitch 7 успявам да си кача снимка, но не откривам опцията за знаците и как се разполагат върху схемата. Може ли да ми помогнете

  4. #19

    Подразбиране ПРОГРАМА ЗА ПРАВЕНЕ НА СХЕМИ – PCStitch

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Може ли някой да ми помогне-отварям файл с PC Stitch, схемата е перфектна. Правя Export , записва се, разпечатвам- схемата е с не съвсем ясни и леко променени знаци. И на екран записаният файл е такъв. Къде да пипна?
    След като кликнеш на Export ти се отваря прозорец. Горе в ляво на този прозорец пише Zoom Setting и до него малко прозорче с числото 100 , което обаче може да промениш на 200 или 300, докато ти хареса схемата.
    Под него пък има друго малко прозорче с падащо меню - там може да си избереш каква да ти е схемата - цветна, с черно бели символи или друга.
    А под него пък има празно квадратче и срещу него надпис Display Grid
    ако сложиш отметка в празното квадратче схемата ти ще излезе на квадратчета разграфена, ако пропуснеш и не е с отметка -схемата ти няма да е разграфена.
    Надявам се да съм ти помогнала.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #20

    Подразбиране

    matcata
    имам и крак но все това ми излиза
    някаде гре6а ама къде?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте на всички Аз си свалих и двете програми и Pattern Maker и Pcstitch, но първата не стана и затова оставих Pcstitch. Сега обаче не мога да намеря сериен номер за тази версия - 7. и се чудя дали тук някой ще може да ми помогне. Моля ви, ако знаете къде има....

  7. #22

    Подразбиране

    А как разбирате колко количество конец ви е нужен от всеки цвят на получената схема и в двете програми PCStitch i Pattern Maker?
    Накрая гледам, че пише в повечето случаи все по2 чилета, което не е достоверно.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  8. #23

    Подразбиране

    Сигурно вече е досадно,но имам молба -дайте ми линк за програма,с която да пробвам да направя гоблен от картинка-имам такава,но тя само отваря съответните файлове.
    Благодаря предварително!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    makrat, имам много скромен опит в правенето на схеми.
    Мисля, че не от всяка картина става гоблен, или поне схмеа, която да е реално да се ушие.
    С твоята картинка ще се получи гоблен с размерите на чаршаф и с над 90 цвята. Има прекалено много дребни детайли, а фонът е сложен.

  10. #25

    Подразбиране

    И аз стигнах до тази "крива круша"
    Но пък от друга страна хората правят какви по-сложни неща, та реших да опитам с молба

  11. #26

    Подразбиране

    Момичета,дали някой има инсталирана програма PC stich за отваряне на .pat файлове и възможност да превърне една схема от .pat в pdf формат.
    Благодаря на отзовалите се
    Редактирано от RUSINOVA65 : 08.04.2011 в 16:37.
    rusinova@mail.bg

  12. #27

    Подразбиране за програмата PC Stitch

    Здравейте,

    Имам питанка за тази програма.

    Направих си схемата, разпечатка, цветове с кодове.

    Но четох някъде във форума, че може да се получи и инфо за това колко метра от цвят са необходими.

    Ако е вярно, някой може ли да ми помогне къде излиза тази информация.

    Мерси предварително и лек ден на всички.

    P.S. При разпечатката на последната страница е списък на цветовете и една от информацията е цифра в квадратни скоби.
    Това звучи много като брой чилета, но при мен навсякъде пише 2.
    Редактирано от mag : 01.06.2011 в 12:43.

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mag Виж мнение
    Здравейте,

    Имам питанка за тази програма.

    Направих си схемата, разпечатка, цветове с кодове.

    Но четох някъде във форума, че може да се получи и инфо за това колко метра от цвят са необходими.

    Ако е вярно, някой може ли да ми помогне къде излиза тази информация.

    Мерси предварително и лек ден на всички.

    P.S. При разпечатката на последната страница е списък на цветовете и една от информацията е цифра в квадратни скоби.
    Това звучи много като брой чилета, но при мен навсякъде пише 2.
    Виж тук:
    http://www.goblenite.org/showpost.ph...3&postcount=43

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •