Показване на 1 до 8 от 8

Тема: Иврит ???

  1. #1

    Подразбиране Иврит ???

    Здравейте момичета, едва ли тук е мястото да задам въпроса си, но се надявам да можете за ми помогнете. Нека после админите изтрият темата защото е доста далеч от гоблените. Та въпроса ми е, може ли някой да ми преведе какво пише на снимката. Дъщеря ми е харесала тази татуировка, но няма идея какво пише там

    Благодаря Ви предварително

  2. #2

    Подразбиране

    по добре да питате някой който се занимава с татоо мисля че има един на пазар Чаталджа =Варна

  3. #3

    Подразбиране

    Попитах този който е правил това тату, правено е преди доста време и вече не помни какво точно е изписано, това е и причината да търся алтернативан вариант за превод. Благодаря ти за идеята

  4. #4

    Подразбиране

    Татоса е на иврит.Виждала съм го някъде и ако не се лъжа май се превеждаше Винаги вярвай в себе си!Но не съм сигурна...

  5. #5

    Подразбиране

    Не знам какво пише на татоса,но това е едно от най -неприятните места за татуиране,защото минава по гръбначния стълб.

  6. #6

    Подразбиране

    dudka_85 много ти благодаря за превода, надявам се че е точен.
    kjd съгласна съм, че е много неприятно за татуиране място, но красотата иска жертви
    Благодаря Ви

  7. #7

    Подразбиране

    Lali,не съм сигурна.Да не се окаже,че съм те подвела...Най-добре е да попиташ някой,който знае езика или някой,който я е татуирал.А може ли да те попитам..защо точно татос на иврит?

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dudka_85 Виж мнение
    Lali,не съм сигурна.Да не се окаже,че съм те подвела...Най-добре е да попиташ някой,който знае езика или някой,който я е татуирал.А може ли да те попитам..защо точно татос на иврит?
    Вече попитахме този който е правил татуса - той не помни какво точно е пишело, а момичето на което е татуто не иска да ни каже какво точно означава. Колкото до това защо точно на иврит - няма определена причина, просто изглежда добре. Дали ще е точно тази татуировка още не е решено окончателно, сега сме в процес на "пресяване" на идеите.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •