Цитат Първоначално написано от neonila Виж мнение
Мисля, че ще бъде добре освен името да се прикачва и картинка на заявения гоблен...
NIA, предложение към теб:
Ако не те затруднява освен списък на иконите би ли могла да събираш и картинките в своя пост в началото на темата...това ще улесни всеки, който иска да се включи на по-късен етап... като отвори темата няма да бъде необходимо да я преглежда цялата, а веднага ще се ориентира по картинките дали гоблена, който е избрал вече го има...
Освен това или не съм разбрала или не е пояснено, но ако например вече има заявен гоблен на Св. Димитър на една фирма, би ли могъл друг да се включи също с гоблен на Св. Димитър, но друга разработка...?

По отношение на картинките - да ще направя каквото зависи от мен, но преди това картинката трябва да се покаже от този,който ще го шие.Но има друг проблем - в един пост не могат да се пуснат повече от 5 прикачени файла. Ще помисля по този въпрос - може би ще направя колаж.
По втория въпрос - дали може да се повтарят икони на светци /но от различни производители/ надявам се mamani да отговори .

За това ще помоля всички,които до сега са заявили да добавят в постовете си картинки на иконите,които смятат да ушият.