Показване на 1 до 15 от 214

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Masha Виж мнение
    Ех, Mimiko, как ме изпревари! И аз бях решила да шия св. Пантелеймон. Даже днес следобед вече писах на Nia, но тя явно не си е отворила пощата.
    Затова сега ще ушия св. Николай по руска икона. Става много красив, но ще променя малко фона, за да напиша името му.
    Дано това благородно дело събере и други съмишленици.


    Маша, отворих си пощата, но бързах да изпратя схема и хич не погледнах новата кореспонденция. Съжалявам много! Явно така е било писано да стане.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравявам ви, момичета, че с такъв ентусиазъм се включвате в тази прекрасна инициатива. Аз за съжаление не мога да помогна, защото съм обещала да ушия това лято 2-3 икони за един друг новопостроен храм на същото положение, който се намира в селото на майка ми - с. Есен, Бургаска област. Бързам за да успея навреме, защото вероятно на есен ще е откриването на храма, но ако има нужда и от вашата помощ, ще пиша във форума.

  3. #3

    Post

    Мисля, че ще бъде добре освен името да се прикачва и картинка на заявения гоблен...
    NIA, предложение към теб:
    Ако не те затруднява освен списък на иконите би ли могла да събираш и картинките в своя пост в началото на темата...това ще улесни всеки, който иска да се включи на по-късен етап... като отвори темата няма да бъде необходимо да я преглежда цялата, а веднага ще се ориентира по картинките дали гоблена, който е избрал вече го има...
    Освен това или не съм разбрала или не е пояснено, но ако например вече има заявен гоблен за Св. Димитър на една фирма, би ли могъл друг да се включи също с гоблен на Св. Димитър, но друга разработка...?
    Редактирано от neonila : 04.07.2011 в 13:23.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neonila Виж мнение
    Мисля, че ще бъде добре освен името да се прикачва и картинка на заявения гоблен...
    NIA, предложение към теб:
    Ако не те затруднява освен списък на иконите би ли могла да събираш и картинките в своя пост в началото на темата...това ще улесни всеки, който иска да се включи на по-късен етап... като отвори темата няма да бъде необходимо да я преглежда цялата, а веднага ще се ориентира по картинките дали гоблена, който е избрал вече го има...
    Освен това или не съм разбрала или не е пояснено, но ако например вече има заявен гоблен на Св. Димитър на една фирма, би ли могъл друг да се включи също с гоблен на Св. Димитър, но друга разработка...?

    По отношение на картинките - да ще направя каквото зависи от мен, но преди това картинката трябва да се покаже от този,който ще го шие.Но има друг проблем - в един пост не могат да се пуснат повече от 5 прикачени файла. Ще помисля по този въпрос - може би ще направя колаж.
    По втория въпрос - дали може да се повтарят икони на светци /но от различни производители/ надявам се mamani да отговори .

    За това ще помоля всички,които до сега са заявили да добавят в постовете си картинки на иконите,които смятат да ушият.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •