Показване на 1 до 8 от 8

Тема: Къде мог

  1. #1

    Подразбиране Къде се продава този гоблен на Design Works

    Момичета, срещали ли сте някъде по сайтовете този гоблен на Design Works -Tascan Countryside 2404 / става въпрос за покупка, не за схема/. Голямо търсене му дръпнах, че и запитване на сайта им направих, но никой още не ми е отговорил.
    Редактирано от nellli : 07.07.2011 в 14:50.

  2. #2

    Подразбиране

    Нели не мога да ти помогна ,но си дръпнах схемата от dump-а .доста е голяма,но пък е много красив-сега и той ще има да чака на опашката.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  3. #3

    Подразбиране

    Схемата и аз я дръпнах, но е само със скан на конците, пък има и мъниста...
    И аз ще търся, пък дано да излезе от някъде възможност за закупуване.

  4. #4

    Подразбиране

    Да и аз я дръпнах, обаче много е лоша за пренабиране. И с тези мъниста и без ключ ми се щеше да си го купя. Ама никъде не се предлага - много странно нито в техния сайт го има, нито в онлай магазините и в ибей.
    Даже гугъла никаква информация не ще да ми даде.
    Дано някой да го е срещнал някъде, иначе ще си поиграя на око да правя подбор и да се опитам да пренабирам / дано да има желаещи за помощ/

    Ако някой може да преведе в общи линии инструкцията ще съм благодарна.

  5. #5

    Подразбиране

    Хвърлих един поглед на инструкцията. Няма нищо специфично освен, че там се обяснява къде точно се слагат мънистата. В събота или неделя и аз ще се опитам да направя ключ в DMC по сканираните конци.

  6. #6

    Подразбиране

    Нели, много те моля с две думи да обясниш точно къде се слагат мънистата. Ей това ме интересуваше, че по схемата трудно се ориентирам.

  7. #7

    Подразбиране

    Пише:
    Черните мъниста - при големите макове в долната част на схемата. Лилавите мъниста - в лилавата секция над маковете. Златистите мъниста - около къщите и в жълтите храсти.
    Не съм разглеждала схемите подробно. Предполагам, че има специални знаци, къде се поставят мънистата. Това е само цветово разпределение. Като имам повече време, ще разгледам.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Нели. Мисля, че намерих обозначенията къде се поставят мънистата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •