Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 58
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivelina70 Виж мнение
    http://dox.bg/files/dw?a=e015325a4c Мн ви моля каже ми ти това прогон ли е или не е.Мн благодаря.
    Моето мнение ,е че това в никакъв случей не е прогон , - това е графика на черна панама , с много малко цветове и изчистени бодове

  2. #32

    Подразбиране

    Някой го беше шил този гоблен но не помня кой беше.Та да ми каже дали става или не.Помня че беше някой от старите но само толкова.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте момичета, имам един въпрос към вас относно гоблена Прелюдия към целувката. Моля да ми кажете 1:1 или 1:4 се шие. Моля помагайте.Благодаря сърдечно!

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gery_ss Виж мнение
    Здравейте момичета, имам един въпрос към вас относно гоблена Прелюдия към целувката. Моля да ми кажете 1:1 или 1:4 се шие. Моля помагайте.Благодаря сърдечно!
    Добре би било да сложиш снимка на гоблена. Ако е този, за който се сещам, т.е. - на HAED, задължително е 1:1.

  5. #35

    Подразбиране

    Да точно за него става въпрос,гоблена е на HAED съжалявам, че пропуснах да кача снимката.Имам и още едно питане относно панамата, в схемата пише че трябва да е 25 каунт, може ли да се шие на българска 22 каунта, че нещо не мога да се ориентирам с този гоблен, а мн ми харесва.Благодаря!!!

  6. #36

    Smile

    Доста от момичетата шили НАЕД ползват 22 каунт. Просто ще стане малко по-голям................

  7. #37

    Подразбиране

    :kissyou
    Благодаря за отговора

  8. #38

    Подразбиране

    Moмичета я ми кажете това с малките цифри метраж ли е или чилета или нещо др.Че ако е метраж мн дебело идва ако пък е чилета хептен.Мн благодаря за отговора.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 9.jpg‎ (94.5 KB, 78 показвания)
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivelina70 Виж мнение
    Moмичета я ми кажете това с малките цифри метраж ли е или чилета или нещо др.Че ако е метраж мн дебело идва ако пък е чилета хептен.Мн благодаря за отговора.
    Това според мен са знаците и техния цвят по ДМС, другото би трябвало да е номер подред но много хаотично е написано.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivelina70 Виж мнение
    Moмичета я ми кажете това с малките цифри метраж ли е или чилета или нещо др.Че ако е метраж мн дебело идва ако пък е чилета хептен.Мн благодаря за отговора.
    Това ми изглежда на "ключа" на Шехерезада на Солария. Самата Стоянка каза в една друга тема, че не е точен. Моят съвет е да не го ползваш.

  11. #41

    Подразбиране

    Точно ключа на Шехерезада е!Но май Val4e го пренабра и го уши-можеш да ползваш пренабора и ключа към него
    rusinova@mail.bg

  12. #42

    Подразбиране

    Благодаря ви .Ключа е от шехиризада и ставате за баба ванга.браво.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  13. #43

    Подразбиране

    Някой знае ли от къде може да се купи този гоблен? Благодаря ви!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  14. #44

    Подразбиране

    Този гоблен е щампа. Търсих го преди време из нета и го намерих като щампа. Поне аз не намерих никъде схема
    v_g_g@mail.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Някой знае ли от къде може да се купи този гоблен? Благодаря ви!
    Най-долу на корицата има сайта на Дименшън - а това означава че може да се потърси и в ебей .

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •