Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    Голям фен съм на Дим а този техен пейзаж е приказен,ще следя за етапчета
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #17

    Подразбиране

    Пейзажа на Дим го шия вече година и съм готова малко повече от 2/3. Но етапа е от готов 2/3, преди да продължа нагоре

  3. #18

    Подразбиране

    Страхотен е! Заслужава си труда!

  4. #19

    Подразбиране

    Браво
    Лесен ли е за работа ? Аз сега шия едно лято на ДИМ и има много мартеници , полукръстче с 3-4 и 5 нишки - бавничко върви и ми е трудоемък....

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Започнах го с голямо желание, но си е труден. Има много полукръст с 5 и 6 нишки. За първи път чупя толкова игли на един гоблен - вече станаха 4, а още не съм го свършила

  7. #22

    Подразбиране

    Вени, и аз чупя игли на гоблените на дим, но всеки бод и игла си заслужават. Много е красив, браво!!!

  8. #23

    Подразбиране

    Да , труден е но крайният резултат си заслужава всеки бод и всяка счупена игла
    v_g_g@mail.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Много е красив,нищо ,че е труден...

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Че е красив няма спор. Беше един от първите гоблени, които харесах като се присъединих към форума преди толкова години и понеже исках да е оригинал, а не аз да си го събирам, чаках доста време за него. Но вече му се вижда края. Колкото и да е труден и да няма време за шиене в забързаното ежедневие тази година със сигурност ще го завърша

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •