Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18
  1. #16

    Подразбиране

    Здравейте страхотнисте tazzzz, titi_73, mamani ,ivelina70, roza000 ,ebn ,jivi ,leti_at, kiraa, Nev,
    Nev засега твоята препоръка действа безотказно като нова съм аз по принцип изпускам закуската записала съм си всеки съвет при нужда дано да няма благодаряви момичета

  2. #17

    Подразбиране

    Радвам се, че съм успяла да помогна
    Аз също благодаря на всички, които се включиха, защото сега знам поне десет начина за справяне със запеченото положение

  3. #18

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    аз имах същия проблем, но започнах всяка сутрин на гладно да пия една чаша топла вода с лъжица мед. Помага да се почисти лигавицата на хранопровода, стомаха и червата от излишни остатъци. Може и две, но след това поне 20-30 мин нищо не трябва да ядеш. Стана ми навик и вече нямам проблем с ходенето до тоалетна. Колкото до горещата вода, не съм много съгласна с Нев, мисля, че водата трябва да е топла колкото е телесната ти температура. А медът в гореща вода губи ценните си качества. От половин година прибавям и 15-20 капки клеева тинктура.
    Иначе наблягай на плодовете сутрин, за сметка на тестяната закуска.
    И аз съм така като tazzzz и от доста време вече нямам проблеми. И ефектът с прочистването на червата е много полезен, нямаш си и представа какво се натрупва по тях, особено, ако е налице констипация!
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •