Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 129
  1. #106

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veronichka Виж мнение
    Имам си проблем!
    Направих си сайт , взеха ми парите а сега не мога да си
    кача снимки.Много моля ако на някой му се пише да ми обясни как става!
    Знам една фирма, където им взеха пари за сайт и имаше и обяснения на живо от програмистите, кое как се прави, така че питай тези, на които си платила - логично е такава услуга да е включена в таксата им.

    Тук едва ли някой може да ти даде обяснение, защото не казваш дори, кой е сайта. Навсякъде начините за работа са различни.

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veronichka Виж мнение
    Имам си проблем!
    Направих си сайт , взеха ми парите а сега не мога да си
    кача снимки.Много моля ако на някой му се пише да ми обясни как става!
    Дай линк да видя сайта, има значение как е правен. Аз си правих за себе си,но мога да го променям . Трябва все пак човека който го е правил да покаже нещата, но в някои сайтове не може директно да се слагат снимки.

  3. #108
    veronichka
    Guest

    Подразбиране

    Благодаря Ви много!
    Вече обещаха да ми помогнат!Сега съм и с Мозила.

  4. #109

    Подразбиране

    Момичате, имам нужда от помощ и обяснения. Уча се да правя пренабор, изчетох доста неща. Първо да кажа, че се уча с варианта да използвам вече графична схема като подложка. Донякъде се справих. Но не знам защо като стигна вече до последната част на вкарването на подложката ми се получава разминаване между клетките на първоначалната графика и тази на програмата. Получава се това


    Моля ви помогнете ми да разбера как става?

  5. #110

    Подразбиране

    струва ми се, че си сгрешила някъде при преброяването и поради това става това .
    Най-добре е предварително да отбележиш върху схемата къде ще са трите точки.
    В случая съм избрала те да са разположени през 30, а не през 10 квадратчета, както е дадено по подразбиране.

    С лупата кликвам последователно на горната в ляво , после на горната в дясно и накрая на долната.
    После на align grid и би трябвало да се получи.

  6. #111

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Astrelaan Виж мнение
    струва ми се, че си сгрешила някъде при преброяването и поради това става това .
    Най-добре е предварително да отбележиш върху схемата къде ще са трите точки.
    В случая съм избрала те да са разположени през 30, а не през 10 квадратчета, както е дадено по подразбиране.

    С лупата кликвам последователно на горната в ляво , после на горната в дясно и накрая на долната.
    После на align grid и би трябвало да се получи.
    Права си, точно там нещо не става и явно бъркам, ще пробвам и да видим.

  7. #112

    Подразбиране

    Да този път се получи



    Но сега пък ми се разминават линиите, които разделят квадратчетата на 10 в подложката и тези в мрежата на програмата. Това как да оправя?

  8. #113

    Подразбиране

    И друго да питам, разбрах, че отделните части на една схема се пренабират отделно. Но не ми е съвсем ясно-товазначи в отделни PM файлове ли и после как точно да ги събера в едно? Много ще съм благодарна ако ми ги разясни някой, аз иначе бързо схващам.
    Иначе другите неща са ми ясни-цветове, знаци, как да си изчистя после подложката.

  9. #114

    Подразбиране Някой пробвал ли е...?

    Някой да е пробвал тази програма?http://www.puntotek.es/ Тези който знаят езика нека го преведат.Тази програма същата ли е като ПМ?Или е по-хубава или по-лоша.Специалистите да си кажат мнението.Испанките работят с нея.http://www.youtube.com/watch?v=bYISwJDC72Y Знам че е дадена демо версията.
    Редактирано от ivelina70 : 16.10.2010 в 13:23.

  10. #115

    Подразбиране

    Аз я пробвах,но не съм от професионалистките,само любител.Като оставим настрани факта че се напълних с вируси в опит да търся крак за програмата,все пак я пуснах.Испански не разбирам ,но действах по клипчето което си дала и резултата изобщо не ме очарова ,стори ми се доста по-дървена тази програма от ПМ.С по-малко опции за намеса ,не видях и функция за промяна на бодовете,примерно ако искаш да изчистиш единичните такива.Нямам представа и до колко цветовете които подбира са близки до действителните.В програмата ПМ това е единственото което не ми харесва-много от цветовете нямат нищо общо с истинските като сравниш в каталога.

  11. #116

    Подразбиране Полезные ссылки

    Много разных полезных ссылок.
    http://konivkrestik.narod.ru/linkspolza.html

  12. #117

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм съвсем новичка във форума и гобленарството, но изпълнена с ентусиазъм Прочетох тук къде що има и реших да си направя сама схеми и аз (барабар Петко с мъжете). Ето това успях да сътворя, кажете става ли за нещо или не, в смисъл като картинка. Иначе си имам схеми и ключ, но все още доизкусурявам тия единични бодове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от kondareva : 19.04.2011 в 15:11.

  13. #118

    Подразбиране

    izglejdat mnogo spoluchlivi , a s koya programa gi pravish
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #119

    Подразбиране

    PC Stitch Pro 9.0 - с тази програма са правени. Трябва обаче да взема да избродирам поне едно да видим какво ще се получи в действителност, че на картинка изглеждат добре, но ...

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kondareva Виж мнение
    PC Stitch Pro 9.0 - с тази програма са правени. Трябва обаче да взема да избродирам поне едно да видим какво ще се получи в действителност, че на картинка изглеждат добре, но ...
    Най-убедителното доказателство е като го видим ушит. Надявам се скоро да ни покажеш и ушито гобленче по твоите схеми

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •