Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 129 от 129
  1. #121

    Подразбиране Здравейте , момичета и момчета!!!

    Здраейте, голямо търсене и щракане из нета , но не можах да си намеря програмата ADOBE PHOTOSHOP . Моля , ако някой може да ми помогне с линк за безплатна версия за изтегляне....Предварително благодаря !!!!

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от silvinka_66 Виж мнение
    Здраейте, голямо търсене и щракане из нета , но не можах да си намеря програмата ADOBE PHOTOSHOP . Моля , ако някой може да ми помогне с линк за безплатна версия за изтегляне....Предварително благодаря !!!!
    заповядай

    http://dox.bg/files/dw?a=20e8c7e29e

  3. #123

    Подразбиране

    Самото "ехе" е нещо като вирус,но касае само програмата.Явява се крак.Не вреди на компа.В зависимост от антивирусната,може да сигнализира наличие за вирус и затова при инсталация е добре да се изключи,защото иначе нищо няма да стане.И за всеки случай,споделям от опит,когато действате с програмата,изключете интернета.Понякога при включеен интернет и антивирусна,самата програма се прецаква и се налага деинсталиране и повторно инсталиране.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Самото "ехе" е нещо като вирус,но касае само програмата.Явява се крак.Не вреди на компа.В зависимост от антивирусната,може да сигнализира наличие за вирус и затова при инсталация е добре да се изключи,защото иначе нищо няма да стане.И за всеки случай,споделям от опит,когато действате с програмата,изключете интернета.Понякога при включеен интернет и антивирусна,самата програма се прецаква и се налага деинсталиране и повторно инсталиране.
    Това, което съм качила тук не е кракнато. То за това май става само за отваряне на схеми. Но пък няма проблем при инсталирането.

  5. #125

    Подразбиране

    ИЗТЕГЛИХ ФАЙЛА С ПОМОЩТТА НА PATTERN VIEWER INST. SETUP.EXE MACROVISION CORPORAITION.НЯМА ДА МИ Е НИКАК ЛЕСНО,ДОКАТО РАЗБЕРА СЪЩНОСТТА НА ПРОГРАМАТА.НО СИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ И АКО ИМАМ НЯКАКВИ ТРУДНОСТИ ЩЕ СЕ ДОПИТВАМ ДО ВАС.СУВАЖЕНИЕ.

  6. #126

    Подразбиране

    здравейте, инсталирах си програмката Stitch Art Easy , но понеже съм начинаеща в гобленарството ми е малко сложничко. Дайте ми съвет как да работя с нея и да си направя схема. Предварително благодаря!!!
    dimitrar4o_05@abv.bg

  7. #127

    Подразбиране

    здравейте, инсталирах си програмката, но понеже съм начинаеща в гобленарството ми е малко сложничко. Дайте ми съвет как да работя с нея и да си направя схема. Предварително благодаря!!!
    dimitrar4o_05@abv.bg

  8. #128

  9. #129

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    защо не пробваш с тази http://www.igolki.net/
    също и с тази http://www.darklilac.com/upload.jsp;...d=a1CR5gouGzCe
    svalih si igolki napravih shema no nz s kakva programa da q otvorq moje li da pomognete

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •