Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране Малко смях и бъдещи свекърви внимавайте какво подарявате на снахите!


  2. #2

    Подразбиране

    Страхотно, умрях си от смях

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Много се смях...забавно стихотворение!!!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  5. #5

    Подразбиране


    Повдигна ми настроението!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

    Подразбиране

    Отдавна не съм се смяла така до сълзи. И поука си извадих - да внимавам един ден какво ще подаря на снахата. Браво на авторката.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Ха сега вие направо ме хвърлихте в тъч.....аз вече подарих гобленче на моята бъдеща свекърва, която не се занимава с шиене и аз ли трябва да очаквам стихове?!? Има ли тема какво не трябва да подарим на свекървата???
    neo_vt@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Супер сте го съчинили !На мен и през ум не ми е минало да подарявам на снаха си гоблен -неушит !

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Браво на авторката!!! Така не бях се смяла от години! Бях го купила Мона Лиза-та. Добре, че прочетох стихотворението преди синът да се ожени !

  12. #12

    Подразбиране



    Цитат Първоначално написано от tiherula Виж мнение
    Браво на авторката!!! Така не бях се смяла от години! Бях го купила Мона Лиза-та. Добре, че прочетох стихотворението преди синът да се ожени !

  13. #13

    Thumbs up мона лиза

    Нова съм тук,но много се забавлявах

  14. #14

    Подразбиране

    Забавлявах се от сърце .Вече подарих гоблен на снаха си, след това тя сама си купи,значи и е харесало.
    katya ivanova

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ааа... Това стихче направо ме срази, умрях си от смях. За мен още е рано за снахи - сина ми е само на 5г., ама като дойде време да се жени ще трябва да си опичам акъла какво ще подарявам.
    Браво на авторката!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •